Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Maşallah cnm aslında bende de biri 22 biri 18 di sanırım .. ağrılar normal evet bakalım inş tutar bende ümitsizim eşim oruç tutma dedi belli olana kadar ama. Tutuyorum nolur nolmaz .. folik asit olarakta inofolic kullanıyorum
Bende tuttum ama belki hamile oldugumu öğrensem gun aşırı tutarım. InsaAllah hamileyizdir ya.Ne kadardir istiyorsunuz

Bende tuttum ama belki hamile oldugumu öğrensem gun aşırı tutarım. InsaAllah hamileyizdir ya.Ne kadardir istiyorsunuz
İnşallah cnm 2 sene oldu isteyeli .. geçen sene bir kimyasal yaşadım ondan sonra tık yok rahim filmi de çekildim sağ taraf kapalı gözüktü .. eşim de sıkıntı yok ama İşte olmadı bir türlü

İnşallah cnm 2 sene oldu isteyeli .. geçen sene bir kimyasal yaşadım ondan sonra tık yok rahim filmi de çekildim sağ taraf kapalı gözüktü .. eşim de sıkıntı yok ama İşte olmadı bir türlü
Bizimde haziranda 2 sene olacak bende şubatta çekildim temiz cikti eşimde de sikinti yok ama olmuyor

Evet ama bana hic bi doktor vermedi.en son iki ay önce kendim inofolik aldim simdi de folidoce kıllanıyorum. Inofolik 115 tl olmus 🤦‍♀️

İğneden sonra 16. Gün olarak şuan ablanız benim sanırım 😅 bende tutuyorum oruç ama sanırım geliyor gelmekte olan peşimi bir türlü bırakmayan reglm ağrılar başladı iyice 🙄🙄

İğneden sonra 16. Gün olarak şuan ablanız benim sanırım 😅 bende tutuyorum oruç ama sanırım geliyor gelmekte olan peşimi bir türlü bırakmayan reglm ağrılar başladı iyice 🙄🙄
Bende oruçluyum ama reglime daha bir hafta varken bir saattir kasık ve bel ağrısı cekiyorum aynı regl olacakmışım gibi .. dayanamadım orucu açıp progestan kullandım :KK43::KK43: cok kötü oldum

Bende oruçluyum ama reglime daha bir hafta varken bir saattir kasık ve bel ağrısı cekiyorum aynı regl olacakmışım gibi .. dayanamadım orucu açıp progestan kullandım :KK43::KK43: cok kötü oldum
Vallahi çatlıcam sancılar beni yoklayıp yoklayıp gidiyor ama tık yok hala 😠 saat 12 itibariyle 17. Güne girdim stresten patlıcam artık olacaksam olayım yani bezdum da 🙄

Benim 16. Gün ve negatif 😂 hayır peste etmiyorum test yapmaya 10. Günden beri negatif görüyorum halen daha her sabah bir umut diyip test yapıyorum 😂😂😂

Benim 16. Gün ve negatif 😂 hayır peste etmiyorum test yapmaya 10. Günden beri negatif görüyorum halen daha her sabah bir umut diyip test yapıyorum 😂😂😂
Kiz bir yanımız umutsuz ama bir yanimiz hep umutlu.Bende güya artik adete kadar yapmicaktim.Sabah yine yaptim.zaten adet günüm pazartesi ignenin 14.günü oluyor😂

Ben sadece 14. gün yaptığım da negatif görmüştüm ondan başka yapmadım hiç. Bugün 17. Gün oldu işte, ama ara ara gelen sancılar beni tereddüt de bırakıyor 🤔 birde çok fazla beyaz akıntı gelmeye başladı dünden beride başım ağrıyor ve ben inatla oruç tutuyorum kafamda deli sorular 😅😅

X