Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Canim adetin 6 gun var daha cok acele etmissin adetin geciktikten anra test ins ozmna kadar adet olmazsnz hamia kalirsinzj

haklısınbiraz erken yaptım ama bazı yerlerde 10 günden sonra belli olabileceği yazıyordu o yüzden inşallahh o yüzden negatiftir canım ya dua ett 😞🤲🏼

haklısınbiraz erken yaptım ama bazı yerlerde 10 günden sonra belli olabileceği yazıyordu o yüzden inşallahh o yüzden negatiftir canım ya dua ett 😞🤲🏼
Ins adet olmazsn gebe kalirsin sende bnde isteyen herkese nasip etsn bnde cok istyrm iste klomen kullniyrm persmbede hstaneye gtcz duruma gore catltma ignesi uapick. Umudumun kirilmasindn korkuyrm bnde

Ins adet olmazsn gebe kalirsin sende bnde isteyen herkese nasip etsn bnde cok istyrm iste klomen kullniyrm persmbede hstaneye gtcz duruma gore catltma ignesi uapick. Umudumun kirilmasindn korkuyrm bnde

Amin canım benimde öyle oldu canım klomen kullandım 5 gün sonra çatlatma iğnesi yapıldı 36 saat sonra ilişki oldu. Ama hala beklemedeyim gerçekten zaman hiç geçmiyo 11 gün zar zor geçti 23 nisana kadar nasıl beklicem bilmiyorum. Ayriyetten bana proston hormonu ilacı verdi iki gündür onu kullanıyoeum hakkaımızda hayırlısı olun canım inşallah hepimi tez vakitte hayırlı haberler alırız

Amin canım benimde öyle oldu canım klomen kullandım 5 gün sonra çatlatma iğnesi yapıldı 36 saat sonra ilişki oldu. Ama hala beklemedeyim gerçekten zaman hiç geçmiyo 11 gün zar zor geçti 23 nisana kadar nasıl beklicem bilmiyorum. Ayriyetten bana proston hormonu ilacı verdi iki gündür onu kullanıyoeum hakkaımızda hayırlısı olun canım inşallah hepimi tez vakitte hayırlı haberler alırız
Amin insallah canim doktor tutma oladiligin kac dedi bna %40 tutuluyor dedi

Amin insallah canim doktor tutma oladiligin kac dedi bna %40 tutuluyor dedi

bana öyle bişey demedi hiç sormadımda bende zaten bilmiyorum sanki bemim başıma hiç gelmicekmii gibi hissediyorum nedense bi ümitsizim böyle demekte istemiyorum gerçi Allahtan ümit kesilmez hiçbi zaman ama işte boşa heveslenmek istemiyorum😢

bana öyle bişey demedi hiç sormadımda bende zaten bilmiyorum sanki bemim başıma hiç gelmicekmii gibi hissediyorum nedense bi ümitsizim böyle demekte istemiyorum gerçi Allahtan ümit kesilmez hiçbi zaman ama işte boşa heveslenmek istemiyorum😢
Rabbim yardim edyr umudunu kesme allha inan

Kızlar hep beraber inşllah güzel haberler alacağız hiç ümitsizliğe kapılmayın ben forum da okudum 10 11 12 13 . Günleri hep negatifti 14. Günü çok silik bir çizgi çıkmıştı birinin yani erken olabilir daha benimde iğnenin 8. İlişkinin 7. Günü ☺️ Geçen ay benim tam 10. Günde negatif almaya başlamıştım. Bu ay. 5. Gün de çok silikleşti dün iğnenin 7. Günüydü ve tamamen etkisi geçmişti bu ay bir farklı oldu nedense bünye de alışıyor galiba iğneye 😂

Kızlar hep beraber inşllah güzel haberler alacağız hiç ümitsizliğe kapılmayın ben forum da okudum 10 11 12 13 . Günleri hep negatifti 14. Günü çok silik bir çizgi çıkmıştı birinin yani erken olabilir daha benimde iğnenin 8. İlişkinin 7. Günü ☺ Geçen ay benim tam 10. Günde negatif almaya başlamıştım. Bu ay. 5. Gün de çok silikleşti dün iğnenin 7. Günüydü ve tamamen etkisi geçmişti bu ay bir farklı oldu nedense bünye de alışıyor galiba iğneye 😂

inşallah canım ya bugün baya moralim bozuldu halada toparlanabilmiş değilim zaten belirsizlikte kötü yapıyor insanı😞

Ya canım bu sabah erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı. Resimdekinden biraz daha net gerçekte
5F9C9097-9141-471B-BFF2-333AEB39F0DF.jpeg

12. Günü dün normal gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı bu sabah erken gebelik testi böyle oldu
Kesin hamilesin çünkü ben iki aydır iğne kullanıyorum negatiften sonra asla pozitif olmuyor arkadaşta erken gebelik testi ile öğrendi. İkisini aynı anda yaptı biri silik varken Diyerinde negatifti ama hamileymiş ☺️

X