Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ben yarin sabah test yapmayi dusunuyorum .ama hem de biliyorum ki negatif gorucem yapibda uzulmekden de korkuyorum. 😞
Ben yarin sabah test yapmayi dusunuyorum .ama hem de biliyorum ki negatif gorucem yapibda uzulmekden de korkuyorum. 😞
Ya kızlar bu kadar testi nasıl yapıyorsunuz stok mu yaptınız bende 1 tane bile yok 🙄
Nöbetçi eczane de bulamadım hala kaldım sap gibi.

Valla malum yasak yüzünden dışarı çıkamıyoruz biz eczanede bulamadım maalesef benim test işi pazartesi ye kaldı o zamanda iğnenin 20. Günü oluyor hem daha net olur ne diyim elim kolum bağlı şuan ağrım var adet yok hergün geçip gidiyor böyle bakalım sonuç ne olacak

Kizlar sabah ilk idrarla test yaptim .cizgi cikmadi uzerinden 2,3saat sonra oylesine baktim boyle hafif cizgi vardi.igneden 11gun gecmisti .ignenin etkisi gibi dusunuyorum.sizce de oylemidir?hala hic bir belirti yok

Eklentiler

• F313C1C2-5432-44CD-9BD8-CD282FF95741.jpeg
    F313C1C2-5432-44CD-9BD8-CD282FF95741.jpeg
    117,7 KB · Görüntüleme: 15
  • 8ED88D64-DD55-477D-A7F7-C58EE53360D2.jpeg
    8ED88D64-DD55-477D-A7F7-C58EE53360D2.jpeg
    145,3 KB · Görüntüleme: 16
  • 183CCFEB-BCDF-4099-B505-ED554B176F33.jpeg
    183CCFEB-BCDF-4099-B505-ED554B176F33.jpeg
    103,4 KB · Görüntüleme: 12
Kizlar sabah ilk idrarla test yaptim .cizgi cikmadi uzerinden 2,3saat sonra oylesine baktim boyle hafif cizgi vardi.igneden 11gun gecmisti .ignenin etkisi gibi dusunuyorum.sizce de oylemidir?hala hic bir belirti yok
İğne gününü sayıyorsan iğne etkisidir iğne vurulduğun günün bir sonraki gününü 1 diye hesaplıyorsan çok nadir 11. Güne etkinin devam etmesi

Oldum oldum ama dünya üzerinde benim gibi sancı çeken yoktur herhalde geberiyorum sancıdan zor tutuyorlar valla kendimi yatağa gömdüm
Ben de oldum olcam öyle ağırlarım var yarın regl günüm bakalım testler negatif zaten hep sanmıyorum pozitife döneceğini tabi benim de yakındır

Yani iğne etkisinde olabiliyormuş diyorlar ama bellide olmaz bilemedim şimdi ben 14. Gün yaptığım da hiç bişey çıkmamıştı 🤔

İğne gününü sayıyorsan iğne etkisidir iğne vurulduğun günün bir sonraki gününü 1 diye hesaplıyorsan çok nadir 11. Güne etkinin devam etmesi
Sonraki gunden saymiwdim buyun 11ci gundu.aslinda bence 100/99 ignenin etkisi.diyorumda ama aslinda hep bir umut olur insanin icinde.beki bir mucize olur 🤲

Sonraki gunden saymiwdim buyun 11ci gundu.aslinda bence 100/99 ignenin etkisi.diyorumda ama aslinda hep bir umut olur insanin icinde.beki bir mucize olur 🤲
Sen deyince ben de sabah yaptığım teste baktım çok silik çizgi ışıkta belli oluyor ama acaba durduğu için olabilir mi ümitlenmek istemiyorum da ama ne bileyim Bi şey oldum 🙈

Sen deyince ben de sabah yaptığım teste baktım çok silik çizgi ışıkta belli oluyor ama acaba durduğu için olabilir mi ümitlenmek istemiyorum da ama ne bileyim Bi şey oldum 🙈
Hayirlisi en kisa zamanda Allah isteyen her kese nasip eder InşAllah 🤲dogru olmasa bile hafif de olsa cizgi gormek anlik da olsa insani mutlu ediyor .ehh eh 😔

Hayirlisi en kisa zamanda Allah isteyen her kese nasip eder InşAllah 🤲dogru olmasa bile hafif de olsa cizgi gormek anlik da olsa insani mutlu ediyor .ehh eh 😔
Akşama yine yaptım acaba hayal mi görüyorum yarın ilk idrarda tekrar yapacağım ama var gibi çok silik yine 🙈 ama çok istediğim için hayal de görüyor olabilirim 😂

Kızlar bugün adet günüm henüz olmadım iğnenin 18. Günü ve karın ağrılarımda geçmeye başladı testlerde ya çok çok silik hatta gölge bir ikinci çizgi var yada gerçekten psikolojik ama bekleyeceğin koyulaşmasını yada regli birde kimyasal gebelikten çok korkuyorum böyle silik devam ederse sanırım. Kimyasalmış😑

Eklentiler

• 7EFCA41A-3C05-430E-9542-9E0C96BB0AE4.jpeg
    7EFCA41A-3C05-430E-9542-9E0C96BB0AE4.jpeg
    146,2 KB · Görüntüleme: 20
X