Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Amin kuzum mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine insaAllah hamilesindir.🦋
İnşllahh canım allah razı olsun inşllah hamileyimdir Kızlar bu bir mucize çünkü benim eşim ayın nisanın 14 ünden beri cezaevinde memur olduğu için eve gelemiyor yani en son 13 nisanda birlikte olabildik geç döllenme nasıl oldu onuda anlamadım 3 hafta sonra gelecek haberi o zaman öğrenebilecek tabi eğer hamile isem değilsem zaten benim 1 ay zaten boş geçecekti

İnşllahh canım allah razı olsun inşllah hamileyimdir Kızlar bu bir mucize çünkü benim eşim ayın nisanın 14 ünden beri cezaevinde memur olduğu için eve gelemiyor yani en son 13 nisanda birlikte olabildik geç döllenme nasıl oldu onuda anlamadım 3 hafta sonra gelecek haberi o zaman öğrenebilecek tabi eğer hamile isem değilsem zaten benim 1 ay zaten boş geçecekti
Kuzum insaAllah hamilesinde.Eşin neden gelemiyor anlamdım

Kızlar bugün adet günüm henüz olmadım iğnenin 18. Günü ve karın ağrılarımda geçmeye başladı testlerde ya çok çok silik hatta gölge bir ikinci çizgi var yada gerçekten psikolojik ama bekleyeceğin koyulaşmasını yada regli birde kimyasal gebelikten çok korkuyorum böyle silik devam ederse sanırım. Kimyasalmış😑
KİMYASAL GEBELİK NASIL OLUYOR Kİ YA NE ENTERESAN ŞEYLERİN İÇİNE DÜŞMÜŞÜZ BİZ BÖYLE ARKADAŞ :))

Kimyasal gebelikte deger yuksek cıkıyor hatta çift çizgi cıkıyor ama çok geçmeden değer düşüyor ve adet kanamasıyla atılıyor🤦‍♀️
yani neden oluyor peki bu kimyasal olmasının sebebi ne onu anlamadım. bu durum daha önce başıma geldi benim, siz yazınca farkettim. daha önce günüm epey geçmişti test yaptık çift çizgiydi net bir şekilde ama sonrasında adet oldum. o zaman bizde anlamamıştık test bozuktu herhalde diyip geçiştirdik gitti öylece. benimde mi öyleydi yani

yani neden oluyor peki bu kimyasal olmasının sebebi ne onu anlamadım. bu durum daha önce başıma geldi benim, siz yazınca farkettim. daha önce günüm epey geçmişti test yaptık çift çizgiydi net bir şekilde ama sonrasında adet oldum. o zaman bizde anlamamıştık test bozuktu herhalde diyip geçiştirdik gitti öylece. benimde mi öyleydi yani
Aslında bunu surekli yaşıyor muşuz doktorum öyle demişti acele edip test yaptıgımız için pozitif sanıyoruz.

Ne olur dua edin Duanıza çok ihtiyacım var allah dua eden etmeyen herkese de evlat haberi almayı Nasip etsin en yakın zamanda
Ayyyyy ya kendim gibi sevindim maşallahhh inşallah gebesindir canım şimdiden hayırlı olsun inşallah bak o kadar sancı çektin adet olacaksın sandın ama değerin yüksek çıktı ve 18. Gün desin iğne ihtimali kalması imkansız artık

Ayyyyy ya kendim gibi sevindim maşallahhh inşallah gebesindir canım şimdiden hayırlı olsun inşallah bak o kadar sancı çektin adet olacaksın sandın ama değerin yüksek çıktı ve 18. Gün desin iğne ihtimali kalması imkansız artık
İnşllah canım perşembe tekrar yaptırcam bakalım

Eklentiler

• 3B296A6B-64BA-4901-91DF-ED767E8BE86A.jpeg
    3B296A6B-64BA-4901-91DF-ED767E8BE86A.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 19
  • EC2B8B4F-16BD-4726-92C8-6473C3D1D737.jpeg
    EC2B8B4F-16BD-4726-92C8-6473C3D1D737.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 24
Hadi bakalım bebeğin seninle 😍🦋 Bende adet oldum 🤷‍♀️
Ya ama sanki daha fazla kpyulaşmasınlazım değil mi gerçi ben çok küçük öğrendim 13 ken öğrendim olsa olsa şuna 18 falandır 50 ye kadar koyulaşmaz herhalde dimi daha önce hiç hamile kalmadığım için anlayamıyorum ve hep bir korku var içimde

Ya ama sanki daha fazla kpyulaşmasınlazım değil mi gerçi ben çok küçük öğrendim 13 ken öğrendim olsa olsa şuna 18 falandır 50 ye kadar koyulaşmaz herhalde dimi daha önce hiç hamile kalmadığım için anlayamıyorum ve hep bir korku var içimde
Ben kalmadım ama ilk başta normal sanırım silik olması

X