Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Canım üzüldüm ben de eğer olmazsa Ramazan’dan sonra aşılama yapmayı düşünüyorum
hakkımızda hayırlısı tabiki. aslında bende kısa bir ara vermeyi düşünmedim değil ramazan vs. diye fakat sonra vazgeçtim başladığım işi bitireyim sonra pişman olmayım dedim. zaten benim doktorum Allah razı olsun doktor tarafı bir yana sanki psikolog gibi çok ilgili ve cana yakın bir beyefendi. muayenesi falan baya başarılı zaten yoğun tavsiye üzerine gitmiştim. bana bu yöntemi 4 defa deneyeceğimizi ve hayırlı bir sonuç alacağımızı inşallah söyledi. yarın gidince 3. denemeye başlamış olucaz inşallah bakalım

birde psikolojik midir bilmiyorum 2 gündür geçmeyen bir boğaz ağrım var ve hafif seyreden mide bulantım inşallah virüs falan kapmamışımdır Allah korusun da :KK43: çalışırken daha çok kafaya takıyor insan maalesef

birde psikolojik midir bilmiyorum 2 gündür geçmeyen bir boğaz ağrım var ve hafif seyreden mide bulantım inşallah virüs falan kapmamışımdır Allah korusun da :KK43: çalışırken daha çok kafaya takıyor insan maalesef
Canım inşllah kötü biey değildir ama psikolojik bence çünkü bazen benimde ağrıyor gibi oluyor psikolojimiz mahvoldu vrüs yüzünden

Kızlar biraz önce muayeneden geldim. Doktor beni görünce şaşırdı yok mu gebelik geç geldin birde dedi ama konuştuk sonra devamında olan bitenleri. Şimdi yine klomen verdi bana 5 gün içip pazartesi kontrole gideceğim. Gerekli görürse yumurta büyütmek için yine iğne vereceğini söyledi. Bu işe girdiysen eğer istikrarlı ve çabalı olmamı söyledi sonuçta adam beni zorla çağırmıyor oraya. Pes etmek yok yola devam yani anlıcağınız 🤷‍♀️ sizde gelişmeler nedir

2 gündür çok fazla su gibi akıntım başladı halen belirgin bir belirti yok ben de 🙈 adet sancılarım bitti arada bir kramp şeklinde giriyor bakalım Kızlar sizde adetiniz gelene kadar sakın umudunuzu yitirmeyin benim iğnenin 18. Günü belirdi düşünün artık siz ve karın ağrısından ölüyordum kesin adet olurum dedim ama işte nasip inşllah hayırla sonuçlarınır size muhakkak haber vereceğim yine

Merhaba kizlar .benim bat yarin .ama 2gun once test yaptim negativ sonuc.mayis ayi da deneyip sonra 2,3ay aklimdan cikarmayi dusunuyorum.hayirlisi

2 gündür çok fazla su gibi akıntım başladı halen belirgin bir belirti yok ben de 🙈 adet sancılarım bitti arada bir kramp şeklinde giriyor bakalım Kızlar sizde adetiniz gelene kadar sakın umudunuzu yitirmeyin benim iğnenin 18. Günü belirdi düşünün artık siz ve karın ağrısından ölüyordum kesin adet olurum dedim ama işte nasip inşllah hayırla sonuçlarınır size muhakkak haber vereceğim yine
InşAllah hayirli haberler verirsiniz 🤲

Kızlar ben lekelenmeye başladım sanırım sağlıksız gebelikti. Hemen test yaptım silik çizgi yok olmaya başlamış bu ay da olmadı ama Allah’ın takdiri

X