nişan attım delirmek üzereyim....

harika bir evlilik teklifi ortamım vardı ama sadece onun ailesi vardı. benim ailemden kimse yoktu.
Yalnız şunu da söyleyeyim. Siz harika bir evlilik teklifi ortamına sahip değilsiniz. Aileler niye olsun böyle bir ortamda?

Bırakın da harika bir evlilik teklifi ben aldım diyeyim. Ayni zamanda doğum günümdü. Eşim tekne tutmuştu. Boğaz köprüsüne güzel sözler yazdırıp ( ışıklı lazerle) hem de doğum günümü kutlamisti, hem de evlilik teklifi yapmışti.Kimse yoktu sadece ikimiz vardık. Harika teklif böyle olur.

İyinin iyisi her zaman var. Bunu unutmayın.

Ben de bu maddeden sonra, bitti ayrıldım yazar sandım ama devam etmiş.

Duygularını bir kenara bırak ve mantığını kullanarak şu yazdığını tekrardan bi oku bakalım. Kalbini dinlemek için beynini kandırmaya çalışma

Bence sadece içini dökmek istedin. Sende çok iyi biliyorsun bu adamla bir gelecek olmaz. Toksik bir ilişki. Bir taraf daha ezik oluyor hep sonrasındada suçu hep kendinde arıyor. İlişkilerde ki bu ikircikli tavırlara bende anlam veremiyorum. Adamın ne kadar berbat işe yaramaz olduğunu biliyoruz ama yinede geri dönsün ilişki sürsün istiyoruz. Biraz ego tatminide oluyor sanırım. Üzülüyorsun ve üzülmende normal. Bu hislere direnme herşey olacağına varır. Bana faketmez moduna girmeye çalış ve hergün kendine bunu söyle. Gerçektende çok iyi erkekler var, gerçektende sevmeyi bilenler var. Biz sadece iyisine denk gelememişiz...

Neden bazı kadınlar belasını arıyor ben gercekten anlamıyorum...O adama bakacagına bir hayvan sahıplen daha iyi degıl mı? En azından nankör degıller sevgıne karsılık gercek sevgı gosterıyorlar...Yani maşallah işiniz yerinde bir hayat standartına sahipsiniz neden yani? Bir kumarı yok gece hayatı yok dıyorsunuzda bu tarz bır adam profılınınde gelecekte olmayacagına dair bir garantide yok...

Yazık yani boşu boşuna kendinize haksızlık ediyorsunuz bence...Gercekten temız kalbınız varmıs kı bu adamla yollarınız ayrılmıs bence...

Ama tebrik ederim sizi şekil A arkasını dönebilecek bir adama babacığınızın verdiği parayı kaptırmamıssınız keza akıllı bır kadın goruyorum ve ona gore silkelenip o dönse dahi sizin dönmeyecegınızı umut ediyorum..

Daha iyi bir hayatı hakediyorsunuz kanımca...

Boğazına sarılma kısmından sonra okumadım değmez. Ölmen mi gerekiyor vazgeçmem için ?

Bazı konu sahiplerinin bize yalan söylediğini düşünmek istiyorum 35 yaş hatta 30 yaş üstü kariyer sahibi kadınların bu kadar kör olması. Dünya da tek erkek kalmışcasına elin çöp kovalarına tutunup kalmaları çok garip. Adamlar size çöp muamelesi yapıyor ama özünde iyi biri hepsi. Şaka gibi konular.

Koltugumdaki kose yastigi bile daha faydali bu adamdan en azindan kafami koyup yatabilirim

35inden sonra tek baslarina kalmak istemiyorlar galiba. O yuzden bulduklarini adam etmeye calisiyorlar ama bokun uzerine cicek kondurmaktan oteye gecmez bu tarz tiplerle ugrasmak

Yaşınız dolayosiyla son tren gibi hareket ettiğinizi düşünüyorum omurboyu bir arada kalacağınız ve evliliği surdurebileceginiz bir ilişki değilmiş ha siz çocuk yapar tek başıma buyuturum fikrinde bir insanda olabilirsiniz bilemem.Bence şu an içinde bulunduğunuz depresyon tek bu ilişki bitti diye değil bunun birikimi önceden yıllar içinde yaşadıklarınizda vardır.Ben kötü evliliktense hiç evlenmemeyi savunan bir insanım

Bu adam bana geri dönmez mi??? Ya dönmesini mi bekliyorsunuz bir de??? İnanılmaz!!! adam sizin boğazınıza yapışmış. Bir sonrakine evlenip sizi dövüp öldürsün diye mi bekliyorsunuz?? Adam da yok yok maşallah. Size de akıl fikir diliyorum

Hakli oldugunuz konular agir basiyor pisman olmayin bence mesele siddet uygulabilecek kapasitete biriyle ayni evde yasamazdim, benim paramda gozu olan adama guvenmezdim, bana ilgi alaka gostermeyen bir insanla birak evlenmeyi arkadas bile olunmaz, birde hic bir duzeni olmayan bir insanla aile kurulmaz yarin cocugunuz olur cocugu okuldan al desen yetisemez bile ekstra oyun bagamlisi erkekler bana ergen gibi geliryorlar ha bide inatci olmasi cabasi.
Haksiz oldugunuz konular ondan ailenizle ilgilenmesini beklemeniz Ve sadece birine gozu disarda degil diye evlenmek istemeniz bence gozu disarda olmadigindan degil bu ise yaramazi kimse istemediginden bulamiyor.
Uzulmeyin kendinize odaklanin herkes evlenecek diye birsey yok ha evlenmek istiyorsanizda sizi seven sayan onemseyen biri olsun.

Anneniz sizi kadir gecesi mo dogurdu? Dolandırılmaktan son dakika goluyle kurtulmussunuz resmen

Sanırım buna benzer. çünkü hayata geç kalmışlık stresi var üzerimde. bir çocuğum olmayacak mı yanlız mı yaşlanıcam korkusu...
Zaten sevgiden aşktan olmadığını anlıyoruz.
Yaş geçiyor aman buldum çok kurcalamadan evleneyim diyorsunuz.
Ama çocuk yapsanız dahi böyle sorumsuz işsiz bir adamdan mutlu olacak mısınız?
Çocuk ömür boyu sorumluluk isteyen bir şey. Öyle bir duygu tadayım, bebekte sevimlidir az severimle olmuyor.
Sorımluluklar masraflar geldiğinde tek başınıza çocuk büyütmek zorunda kaldığınızda ne yapacaksınız.
Bu adamla her türlü sonu boşanma. Boşandığınızda geliri olmayan adamdan nafaka gelmez. Nasıl okutacaksınız bu çocuğu?
Mantıklı düşünün. Hayatınızı yakmayın

Bana biraz narsist bi karakter gibi geldi ..
Bence depresyonu vitamin da kurtuldugunuza sevinin

Ben de bu maddeden sonra, bitti ayrıldım yazar sandım ama devam etmiş.
ve bu adam daha kocası değil.

ben kocayım diyip, iyice bir manyağa dönüşecek türde bir adam olduğunu şimdiden gösteriyor ama maalesef halen barışmayarak, hata mı ediyorum diyen bir kadın varken karşımızda... daha bu konular bitmez, burda.

üzüldüğüm şey, görmemezlik değil, ya da mecburiyet gibi bir yanlış ya da mecburi algının olmaması değil.

maddi manevi bir mecburiyeti yok
yaş olgun yaş
daha imza bile atılmamış.

tüm olumsuzluklar şimdiden güneş gibi parlarken, bu hanımefendinin bu kadar kendine özsaygıdan uzak olması...

başka türlü bir hayatı olan bir kadın olsaydı, yine de anlamaya çalışırdım ama hanımefendi gibi birinin, kurban kesmesi lazım oh kurtuldum diyerek, kendi değerini gören biri olarak.

yanlış anlaşıldım sanırım barışmayarak hata mı yaptım diye bir kaygım inanın yok hele ki öyle bi çabam hiç yok. sadece farkındalıklarımı yazıp, bu kadar herşeyin bilincinde olmama ragmen bendeki saplantıyı neden geçiremiyorumu çözmeye çalışıyorum aslında

Evleneceği kadının babasından kalan paraya tamah eden adamdan hayır gelmez . Ortalama zekaya sahip , makam mevki sahibi olmayan, holdingler de yönetici vs olmayan bir kadına nasıl bir eş istemezdin sorusunun cevabı üzgünüm ki sizin X nişanlınız. Ama bence siz barışacaksınız gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…