nişan attım delirmek üzereyim....

Allah aşkına ne olur gidin kurban kesin beş para etmeyen bir adama neden katlaniyorsunuz Allah aşkına bunun adı ilişki yada evlilik değil ki bu adam bir ceza size. Siz bu cezayı hak edecek bir şey yaptınız mı onu düşünün? Adam dedim pardon

Adam iğrenç bir tip elle tutulacak yanı yok orası kesin. Hadi onları geçelim. Boğazınızı sıkmış. Ülke de kadın öldürmek moda oldu resmen. Kaç yaşında kadınsınız korkmuyor musunuz? Biz öldürülen her kadın için üzülmekten bıktık ama kadınlar koşarak ölüme gitmekten bıkmadı. Bu adamla olmaz. Olmaz yani zorlamayın

Bakın hayatınızdaki insanlar bunu açık açık yüzünüze söyleyemez ama biz buradan söyleyelim: sakın bu adamla evlenmeyin, dertsiz başınıza dert alırsınız. Sadece şu konudan bile zamanla boşanma sebebi oluşuyor bilginiz olsun;

Şuan çok yeni oyuzden böyle hissediyorsunuz bir kac ay sonra sukredeceksiniz. Adam sizi sevmiyor sadece hayatını kolaylaştırdığı için yanında tutuyor

Allah yüzünü güldürsün konu sahibi hadi inşallah en kısa sürede öyle birşey olsunki bittiğini bitmisini unut bu ilişkinin hiç üzme kendini anne olmak istiyorsan eskidendi o 35 falan çok kişi var bir dolu yöntem var inşallah beraber çocuğunu buyutecegin biriyle yolun keşişsin madem ben sana dua ederim elimden gelen bu genede bu adamdan kurtulman bence sen biyerde birine yada biri sana dua etmiş direkten dönmüşsün iyiki gitmiş ben başka birşey demem konuna donmesinde onun yerine inşallah gerçek aile olacağın birşeyler olsun çok istiyorsun Allah sana hayırlı uğurlusunu nasip etsin .Bu ondan bitmiş dedirtsin

Önünüze tek bakın .

sanırım beni onda en çok tutan şey dışarıda gözü olmaması, gece hayatı kumarı vs olmamasıydı. bu zamanda böyle adam bulmakla uğraşamam diye katlandım bi çok şeye diye düşünüyorum
Yoo bir sürü insan bu şekilde.
Beklentileriniz niye bu kadar düşük onu anlamadım ben.
Hayır böyle biriyle olmaktansa yalnız olmak daha iyidir ayrıca .

Bu adamla evlilik karari alip nisanlanirken yurek mi yediniz? Sizin ayrilmaniz gerekirken adam sizden para istiyor vermediniz diye ayriliyor. Gercekten siz saka misiniz? Yoksa ciddi anlamda bir erkek kitligi mi var?

Değerli birisin aslında asla öyle hissetme.
Herif resmen para için seninle sevgili olmuş. Lovebombing yaparak sizi kendine bağlamış duygusal olarak bağımlı hale getirmiş. Elbetteki üzül çok yeni daha ama asla sakin barışalım diye gelirse inanma o herife.

Ya şu erkekler de ne var anlamıyorum gerçekten anlamıyorum.
Adam sizi resmen aşağılıyor her şeyi rahat rahat söylüyor siz hala bana kesi geri dönmez kafasındasınız emin olur dönecek..
Sizin gibi birini bulamaz çünkü.
Kim olmak ister ki böyle hayat düzeni olmayan uyumsuz huysuz biriyle..
Size de çok teessüf ederim yaş 37 ergen gibi davranmayın bence.
İşi gücü olan kadınsınız kendimize böyle birini layık görüyor musunuz gerçekten?

bacim bahsettigin evlenme teklifi ayni su video gibi
evet cok tatli, cok sirin ama benim kuzenim - yakin arkadasim dahil pek cok kisinin evlilik teklifi hikayesi zaten ayni. daha yeni bir baska arkadasim paylasti bu yaz koprude lazerle tekne teklifini.
cok fabrikasyon bir sey oldu artik. orijinalligi kalmadi.
paylaştığım videoda ayni sabah ayni balon manzarasinda ayni stil dekorasyonla 10 evlilik teklifi organizasyonu yapilmasi gibi ya da yeni nesil herkesin karavanda evlenme teklifi almasi gibi.
ha tabii konu sahibi gibi erkek tarafinin oldugu kalabalik bir ortamdansa basbasa olmasi ve en azindan enistenin organizasyon arastirmasi takdire şayan. ama harika teklif de böyle olmaz

Boğaz sıkmak, hakaret etmek, paranı istemek, ailene ve sana saygısız davranmak, değer vermemek, evde yokmuşsun gibi yaşamak ...

Daha çıkartırımda yok parmaklarıma yazık ben kendime değer veriyorum.

Yaşıtız o yüzden rahat konuşucam.

Bacım sen bir oku yazdıklarımı ve hakediyor musun bunları yaşamayı bir bak.
Birde ömür boyu çekmek istiyor musun?

Aklını başına al. Kurtulduğun için şükret

Dolandırılmaktan son anda kurtulmuşsun yat kalk dua et 500.000 i alıp ayrılacaktı senden

işiniz gücünüz yerinde, maddi olanaklarınız var buna rağmen boğazınızı sıkabilen sizin deyiminizle afedersiniz ama size b.k gibi davranan ve boyle hissettiren bir adamla neden birlikte olup üzerine birde nişanlanıyorsunuz sizi buna iten şey ne anlamıyorum ben mesela bu olayı.
Alkol yok boğazıma yapışıyor, aldatma yok ama bana kendimi bok gibi hissettiriyor.
Babamdan hayat güvencesi olarak kalan üç beş kuruş parayı istemeye utanmıyor üstüne birde parayı alamayınca sizi yokluğuyla terbiye etmeye çalışıyor.
Dönse sanki siz koşa koşa gidecek gibisiniz ama inşallah dönmezde sizde koşamazsınız bu adama.
Sizin gibi bir kuzenim var kız Cambridge de eğitim almış, Türkiyenin parmakla gösterilecek sayılı okullarından birinde ana dili gibi konuştuğu yabancı dil ile fen bilimleri eğitimi veriyor aile hayatı düzgün sapa sağlam.
en son orta okul mezunu işsiz bir hırtla görüşüyordu, üzerine çocuğun ailesiyle yaşamayı bile kabul ediyordu aşktan falan değil kendi potansiyelini farkında olamadığından dı bence.
Kendinize bunu niye yapıyorsunuz?

Ohhhhhhh ne guzel yazmissinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…