🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bitti mi bitti şimdi markete bitter almaya gidiyorum bi Türk kahvesini hakettim sonra akşam yemeğine girişirim

Tam keyif kahvemi içiyordum son yudumum tak sipariş geldi şuan kargodan dönüyorum kızçemi de biraz parka götüreyim ordan eve yemek yapmaya geçerim

1 km yürüyüş turu yaptım kızım da bisiklet sürdü şimdi eve yemek hazırlamaya buzluktan bir şeyler çıkarmıştım önden domates çorbası yapacağım.

Eklentiler

• 20230810_160326.jpg
    154,6 KB · Görüntüleme: 57
  • 20230810_155913.jpg
    292,3 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_20230810_164628_Mi Fitness.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 66
Eve geldim 1 saat içinde yemeği hazırladım domates çorbası ardından kızartma daha bulaşıkları toplamadim dinlenme molası Kınık sodası eşliğinde yemek sonrası dinlenme en sevdiğim akşama yine sporumu yapacağım bir de buzluğa atmalık sigara böreği saracağım geçen akşam sardım ama onlar lorlu evdekiler biri lorlu biri patatesli isteyince şimdi de buzluğa patatesli atmak için sarmam gerekiyor

Eklentiler

• 20230810_165801.jpg
    262,4 KB · Görüntüleme: 57
Bu akşamın da sporu yapıldı şükürler olsun Allah'ıma bu spor ne kadar güzel bir şeymiş sporsuz geçen yıllarıma acırım henüz daha yeni çayımı elime aldım kitabımı okuyacağım bugün de verimli geçti be şükürler olsun yarın iş yapmak istemiyorum yemek dışında

Eklentiler

• 20230810_213208.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 60
Hayırlı günler hayırlı cumalar

Bugün yemek dışında iş yapmayacağım avm ye gideceğim kardeşime hediye almıştım onun beden değişimini yapmaya gideceğim. Bir keyif kahvesi yapar gelirim inşallah sonra yemek yapma ve akşama yine spor ve çanta hazırlayacağım eşim yarın izne çıkıyor köye gitmeyi düşünüyoruz. Evi de bu yüzden temizledim uzak bir yere gidince evimi temiz bırakmaya özen gösteriyorum hem geldiğimde mis gibi bir ev karşılasın beni diye

Keyif kahvesi yapar gelirim demişim he evet yapmam mı orda burda indirimleri görünce saat oldu 4 bile eve geleceğim de yemek yapacağım marş marş eve deyip şimdi eve geldim alelacele kahvemi içip yemeğe giriştim

Beyaz çamaşırları toplayıp düreceğim bu akşam valiz hazırlamam gerekiyor biraz çetrefilli oluyor şu eksik olmasın bu eksik olmasın derken biraz yorucu aynı zamanda spor da yapacağım. Yarın da günüm var çünkü akşamdan işlerimi halletmem lazım

Bundan sürekli kullanıyorum geçen hafta trendyoldan almıştım pembesini yollamışlar iade ettim bugün avm ye gidince bunu indirimde gördüm 80 tl ye aldım her akşam yatmadan evvel cildimi bunla temizliyorum mis gibi kirlerden arınıyor cildim pamuğa gelenleri görünce ayy her akşam temizlemiyormuşum gibi aynı yalnız cildime krem sürme huyu bir edinemedim hep çok zor mu gelir kaç tane aldığım kremler son kullanma tarihleri geçti çöp oldu cilt temizleme tamam da krem sürme nasıl zor geliyor elinde nemlendirici kremle gezenlere hayranlık duyuyorum hem güzel de kokuyor yalnız bir yere giderken valizime mutlaka bu toniği atıyorum.

Eklentiler

• 20230811_174840.jpg
    140,9 KB · Görüntüleme: 60
Her zaman uyanınca internetimi açarı bugün açmadım valiz hazırlamaya başladım. Çünkü hem yazlık hem kışlık koyacağım için köy çok soğuk oluyor biraz zor oluyor diye başladım erkenden öğleden sonra da güne gideceğim ya ben hazırlarken telefon çaldı kardeşim abla mesajlarına bakmadın mı hayır ne oldu ...enişte ölmüş hadi canım hepimiz şok olduk çok yaşlı değil ve çok sevdiğimiz biriydi bayramdan bayrama gitsek de evine insanı ağırlama şekli, karşılaştığımızda insanı görünce içten gülümsemesi, sosyal medyada fotoğraflarımıza en içten dilekler dilemesi kısacası insana geçen samimiyeti ile çokkk iyi biriydi çok üzüldüm mekanı Cennet olsun inşallah bugün cenaze var cenazeye kadar valiz hazırlayacağım. Bazen hayat böyle çok boş geliyor modum düştü bir şey yapasım yok müzik açıp modumu yakalayasım da yok...Hayatta böyle sevdiğiniz insanlar keşke çok yaşasa...

Bu sabah öğleye kadar ütü yaptım bir küçük bir büyük valiz hazırladım günüme de gittim çok duramadan oradan cenazeye mezarlığa ordan hopppp eve gelip eksikleri valize koyma şimdi kocam direksiyona geçti ahanda şimdi oturdum

Köyde kahvaltı sonrası kahvem daha şimdi oturdum anca mutfağı topladım daha işim bitmedi oturma odasını süpüreceğim.

Eklentiler

• 20230813_124117.jpg
    143,5 KB · Görüntüleme: 59
Bugün köyde evi komple süpürdüm oturma odasını koltukları çektim sildim akşam yemeği eşimdendi ben de kek yaptım sünger gibi yumuşacık olmuş yedim yani bugün biraz sağlıksız beslendim birazdan sporumu yapacağım ardından duş alacağım.

2 akşamdır spor yapmıyordum bu akşam yapmam şarttı 5 dk lık ip atlama ardından 15 dklık Ergin Kırbaç videosu valla o video nasıl yağ yakıyorsa saçlarım nasıl ıslandı ardından hemen duşa geçtim 10 sayfa da kitap okudum valla güzel verimli bir gündü

Eklentiler

• 20230813_224741.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 57
Mutlu haftalar diliyorum

Kahvaltı bulaşıkları toplandı
Kasabaya alışverişe gideceğiz gelince yine yapacak bir iş bulurum akşamına yine spora yapacağım.

Eklentiler

• IMG-20230814-WA0000.jpg
    328,9 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…