🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Efenim kaç gündür yazamadım yazamadığıma gelecek olursak şöyle ki ;

Bayramın 1.günü kurbanla ve temizlikle uğraştık

Bayramın 2.günü sabahı kızım karın ağrısı istifra soluğu acilde aldık idrar yolu enfeksiyonu

Bayramın 3.günü ben karın ağrısı istifra acile gittik serum aldım sanırım salgın varmış bir doktor arkadaşımız öyle söyledi

Bayramın 4.günü eşim istifra ishal

Durum bu

Cok geçmiş olsun cnm valla hastalikla geçmiş sizin bayram

Cok geçmiş olsun cnm valla hastalikla geçmiş sizin bayram
Çok sağol canım burada salgın var aynı şekilde annemin karşı komşusu 3 çocuğu yaşları 5 4 2 onlar da atlattılar kız kardeşim de ateşlendi korona testi yaptılar negatif çıktı eltimin oğlu o da görevden geldi o da aynı şekilde ishal kusma salgın var sanırım

Çok geçmiş olsun canım. Benim kızım da mide bulantısını yaşadı bayramda. Allah şifalar versin.

Evet cnm babamin mezarına gittim, sonra Bozüyük e geçtim, aman allahım hava bi harika üşüyorum ve yorganla yatıyorum acaip mutluyum
Ettiğin dualar ruhuna ulaşsın canım sevindim
Evet o taraflar öyle serin Bursaya gelince vay be köyün sıcağı neymiş ki dedim ama burası da serinledi güzel esiyor

Ettiğin dualar ruhuna ulaşsın canım sevindim
Evet o taraflar öyle serin Bursaya gelince vay be köyün sıcağı neymiş ki dedim ama burası da serinledi güzel esiyor
Amin ins, rabbim size de şifa versin inş.. Öyleymiş evet ama yine geliyormuş sıcaklar malesef..

Mikan cım bir yeni kitap keşfettim az önce okuyordum ama şu tlfnu aldım elime yine harika birşey çok satanlarda gördüm kapağa aşık oldum aldım nasıl muazzam anlatamam bazı sayfaları çekip atarım canım

Eklentiler

• IMG_20210724_124853.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…