🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
kitap okusaydin niloyacim ben uydum, elim defalarca gitti sonra usulca geri bıraktım. Bugün için sana güveniyorum
Mikan hoşgeldin canım.

Kitap dedin de Gelibolu kitabını okuyorum. iyi geldi ne zamandır kitap okuyamamıştım.
Başucu gibi bi kitabım vardı, onu okuduktan sonra başlarım diyordum ama o da bitemedi bi türlü, bilgi kitabı gibi olunca sürüklemiyor da o sebeple ona ara verdim, Geliboluyu okuyorum. güzel bi hikaye. tavsiye ederim.

Mutluluk Tuzağından verim sağladın mı faydası oldu mu? Benim kitap dolaşıyor henüz elime gelmedi
Mutluluk tuzağı bu minvaldeki diğer kitaplardan daha gerçekçi geldi bana. Olumsuz hissederken neden böyleyim diye kendimi çok yıpratirdim. Duyguları kabullenmek hep söylenen ama içi boş bir kavramdı şimdi içi doldu. An'ı yasamak kavramı aynı şekilde. Başucu kitabım olabilecek bir kitap

Iyi hissetmek için aynı şeyi hissetmedim ama çünkü çok teknik ayrıca zaman zaman dibi görsem de depresyonda hissetmedigim için çok etkili olmadı. Yine de önerilen uygulamalar düzenli yapılabilirse faydali olacak bir kitapti. Yeni bir bakışaçisi kazandırdı.

Merhaba hoşbuldum

Psikoloji, Pedagoji, kişisel gelişim kitaplarını çok sevsem de arada resetlenmeye ihtiyaç duyuyorum ben de. Elimde sürünüyor kitap mesela sonra ara verip güzel bir roman, klasik vs. edebi bir eser okuma ihtiyacı hissediyorum. Çok iyi geliyor. Geliboluyu da listeme ekliyim ☺

O kitaplar okusan da aklında kalmıyor yani anlık bi bölüm okuyup kapatılacak kitaplar gibi geliyor bana.

hikayeli eserler daha bi akılda kalıcı.

O kitaplar okusan da aklında kalmıyor yani anlık bi bölüm okuyup kapatılacak kitaplar gibi geliyor bana.

hikayeli eserler daha bi akılda kalıcı.
Yok kalıyor akılda ben çok faydasını gördüm diyebilirim tabii ki bu kitaplarında yazılış tarzı da önemli teorik bazlı anlatıldıysa pek akılda kalıcı olmuyor

Akşam trafiğine yakalanmadan döndüm gezdim yine para harcadım döndüm

Fazladan ne aldım
1 tayt 1 tşört 1 çanta
Kızıma da çanta taç ikilisi
Oyuncak doktor seti

Amaaa çıkmışken döviz de yaptım kenara yatırımlık para da attım daha öncesinde hiç döviz yapmazdım genelde gram altın alır koyardım ama malum altının fiyatı uçtu da uçtu

Eklentiler

• IMG_20210726_145514.jpg
    238,6 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20210726_144926.jpg
    203,6 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20210726_144445.jpg
    194,1 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20210726_144433.jpg
    295 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20210726_144353.jpg
    200 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20210726_143753.jpg
    147,4 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20210726_134843.jpg
    174,7 KB · Görüntüleme: 42
Yok kalıyor akılda ben çok faydasını gördüm diyebilirim tabii ki bu kitaplarında yazılış tarzı da önemli teorik bazlı anlatıldıysa pek akılda kalıcı olmuyor
Ben çok etkilendiğimi hatırlıyorum ama mutlaka bir daha okuma ihtiyacı hissediyorum.
Şu an 2 favori kitabım az seçilen yol ve öfke dansı 2021 bitmeden yeniden okumak istiyorum

Kozahan mi

Ben çok etkilendiğimi hatırlıyorum ama mutlaka bir daha okuma ihtiyacı hissediyorum.
Şu an 2 favori kitabım az seçilen yol ve öfke dansı 2021 bitmeden yeniden okumak istiyorum
Mutluluk Tuzağı dimi etkilendiğin ben de bir dahakine altlarını çizerek okumak istiyorum o söylediğin 2 kitap da yeniden okunacak derecede güzelse ben de not alıyorum canım onları ama önce elimdeki yarım kitapları bitirmem lazım ama İyi Hissetmek kitabında da bazı yerler nokta atışı yapıyordu bana bazı kısımları iyi geldi demiştim sana kızıma karşı yetersiz hissetme konusunda o kitabı okuduktan sonra farklı bakışı edinmiştim
Evet canım Kozahan bayadır girmiyordum bir dolaşayım dedim

Iyi hissetmek bana da daha dogru bir bakış açısı kazandırdı kesinlikle. Sorun olduğunda hemen kendime mantıklı açıklamalar yapıyorum mesela. Sadece uygulamaları yapmak çok daha etkili olurdu onları yapacak motivasyonu bulamadım. Yoksa fayda sağlayacak bir kitap kesinlikle boş bir kitap değil.

Kozahanda birlikte bir kahve içmek nasip olur inşallah

Mantıklı cevaplar vermek kısmı çok güzel dimi
Ben tlfna dijital dengeyi ayarladım bugünki 3 saatlik zaman diliminin son 10 dk sı kaldı kapatıcam telefonu inşallah başarırım yine Mikancım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…