🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ayy inşallah canım dua edicem canım ben de Allah sağlıkla nasip etsin inşallah canımmmmm nasıl sevindim
İnşallah niloşum çok teşekkür ederim çok ihtiyacım vAr duaya. Pazartesi 183 çıktı değerim çarşamba 325. Tam 2 kat artış olmadı kızlar iyi çok güzel deselerde içimi bir türlü rahat ettiremiyorum

Aa hadi inşAllah güzel haberini alırız canım

Aa hadi inşAllah güzel haberini alırız canım
Çok teşekkür ederim nihalimm inşallah
Yok artış gayet iyi ayyy dua edicem canım ben de nasıl sevindim anlatamam sana
İyimi gerçekten yaa farklı laboratuvar olduğundan biraz umut ediyorum. Bakalım çarşambaya randevu aldımm direk birdaha kan vermicem o gün stresten tansiyonum yüksek çıktı heralde doktor 1 hafta tansiyon takibine başladı bak bugün normal tamsiyonum. Çok stres yapoyor kan işi bana bırakcam sağlıklıysa da sağlıksızda Allahtan yaşayıp görücem inşallah

Hamile kalman bile çok iyi birşey bence yeterli bir artış

Hamile kalman bile çok iyi birşey bence yeterli bir artış
Ah ah 3. Hamileliğim niloşumda ilk ikisi bu düzensiz artıştan düşürmek zorunda kalmıştık ondan bu korkum ama tabi onlarda bu kadar artış hiç görmemiştim hayırlısı Allahtan artık tek dileğim emeklerimiz boşa çıkmasın

Hamile kalıyor olman da iyi birşey canım inşallah bu sefer olsun evde eteğini çekelesin beni arkadaşlara götür diye artış kötü değil ki bir daha ne zaman kan vereceksin

Hamile kalıyor olman da iyi birşey canım inşallah bu sefer olsun evde eteğini çekelesin beni arkadaşlara götür diye artış kötü değil ki bir daha ne zaman kan vereceksin
Doktor yarından için ver dedi ama vermicem. Dediğğm gibi çok stres yapıyor kan bana çarşambaya doktor randevusu aldım gidicem artık ultrasonda görürse görür göremezse veririrm birdaha kan
Ah inşallah niloyam

Doktor yarından için ver dedi ama vermicem. Dediğğm gibi çok stres yapıyor kan bana çarşambaya doktor randevusu aldım gidicem artık ultrasonda görürse görür göremezse veririrm birdaha kan
Kese hemen gözükmez ama senin çok yeni bir gebelik alttan o makinayla bakarsa ancak görebilir ama onu da şuan yaptırma

Kese hemen gözükmez ama senin çok yeni bir gebelik alttan o makinayla bakarsa ancak görebilir ama onu da şuan yaptırma
Dün 325ti değer. Eğer sağlıklı artışlar olursa çarşambaya görünür diye hesapladım 1500 3000 lerde görünüyor diye söylüyorlar ama

Kese vajinal ultrasondan 5. Haftada görünüyor Mimariyecim.

Bugün siyahı insanlarla fotoğraf çekindim o saçlar tek tek örülmüş bir tanesinin bordo renk Türkçe de biliyorlar nasıl örüyorsunuz o saçları öyle dedim birbirimizin örüyoruz dediinsan üşenmez mi o bele kadar saçları tek tek ör

Kese vajinal ultrasondan 5. Haftada görünüyor Mimariyecim.
Şuan son adetime göre 4+4 üm Nihalim çarşamba günü 5+3 olucam. Tabi bunlar Ultrasonda değişiyor galiba bu hafta olayları. Hayırlısı inşallah gözükür. Sen kan takibi yapmışmıudın sence normalmi artışım. İlk kan 183 ikinci kan 2 güm sonra 325 farklı laboratuvarlarda verdim

Canım son adete göre öyle gözüküyor ama geç döllenme olduysa 3 + da olabilirsin bence yeni bir gebelik ultrasonda henüz gözükmeyebilir istersen yarın sağlık ocağında bi baktır e nabızdan bakarsın sonucuna

Evet işte ultrasonlarda değişiyor hep o hafta olayları. Yok niloşum bu sefer yemin ettim Aksi bir durum olmazsa vermicem. Zaren yarın versem sonuç pazartesi çıkar. Çarşamba randevum var. Pazartesiye kadar öğrenemediğim sonucu vermeye gerek yok

E nabızdan öğreniliyor canım ya neden yemin ettin yarın ne güzel ölçtürürdün inşallah dua edelim bol bol yarın Cuma bak inşallah canım hayırlısı diyelim yine de Rabbim daha iyi bilir sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…