🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Şuan son adetime göre 4+4 üm Nihalim çarşamba günü 5+3 olucam. Tabi bunlar Ultrasonda değişiyor galiba bu hafta olayları. Hayırlısı inşallah gözükür. Sen kan takibi yapmışmıudın sence normalmi artışım. İlk kan 183 ikinci kan 2 güm sonra 325 😒 farklı laboratuvarlarda verdim
Evet canım. Yaptım. Ben eczaneden teste yapmıştım. Onda da pozitif çıkmıştı. Beta hcg Normal 2 kat artmalı. Ben 37 ile başladım.

E nabızdan öğreniliyor canım ya neden yemin ettin yarın ne güzel ölçtürürdün inşallah dua edelim bol bol yarın Cuma bak inşallah canım hayırlısı diyelim yine de Rabbim daha iyi bilir sağlıkla gelsin inşallah
Daha önceki gebeliklerimde çok verdim çok aşırı kan takibi yaptık biz niloşum 1 hafta 2 hafta boyunca her 2 günde bir kan verdim. Bu sefer bana stres yaratıyor akışına bırakmak istiyorum. Sadece tam olarak yüzde yüz artış olmaması düşündürdü ama farklı laboratuvar diyip beklicem artık. Kötü tecrübelerim olduğunda tekrar istemiyorum😬
Evet canım. Yaptım. Ben eczaneden teste yapmıştım. Onda da pozitif çıkmıştı. Beta hcg Normal 2 kat artmalı. Ben 37 ile başladım.
Anladım canım bende yaptım idrar testide. Kanda da 183 ile başladım işte. Bakalım hayırlısı herşeyim neyse kaderimde onu yaşarım ☺️

Daha önceki gebeliklerimde çok verdim çok aşırı kan takibi yaptık biz niloşum 1 hafta 2 hafta boyunca her 2 günde bir kan verdim. Bu sefer bana stres yaratıyor akışına bırakmak istiyorum. Sadece tam olarak yüzde yüz artış olmaması düşündürdü ama farklı laboratuvar diyip beklicem artık. Kötü tecrübelerim olduğunda tekrar istemiyorum😬

Anladım canım bende yaptım idrar testide. Kanda da 183 ile başladım işte. Bakalım hayırlısı herşeyim neyse kaderimde onu yaşarım ☺️
Tamam canım haklısın doğru ben de ilk gebeliğimde fazla aşırı heyecan sevinç yapmıştım sonu hüsrandı ikincisinde çok temkinli davranıştık kucağımıza alana kadar sevinç yapmaya korktuk

Tamam canım haklısın doğru ben de ilk gebeliğimde fazla aşırı heyecan sevinç yapmıştım sonu hüsrandı ikincisinde çok temkinli davranıştık kucağımıza alana kadar sevinç yapmaya korktuk
Bizde sevinemiyoruz öğrendiğimizden beri hep bir tedirginlik var Ama bakalım dediğin gbi öncesinde kayıp yaşayınca farklı oluyor😒

İyi keyfimiz çok şükür sizinkiler nasıl efenim 🥰
Ben de iyiyim.

eskileri okurken kamp yapacağınızı okudum.
Kamp tatilinin yorgunluğu fazla ama enerjisi yüksektir. Deşarj olursun, enerjinin toprağa geçtiğini hissedersin.
Biz çok severiz. Kızımı da 2-3 yaşından beri kampa götürürüm. O da çok seviyor.

Kampta tek vazgeçemediğim, yastığımdır. Evden yastık alırsan daha rahat edersin.

-------------

ptesi biz de tatile çıkıyoruz. Fethiye taraflarında olucaz kısmetse. umarım hava da müsaade eder bize.

Son düzenleme:
Ben de iyiyim.

eskileri okurken kamp yapacağınızı okudum.
Kamp tatilinin yorgunluğu fazla ama enerjisi yüksektir. Deşarj olursun, enerjinin toprağa geçtiğini hissedersin.
Biz çok severiz. Kızımı da 2-3 yaşından beri kampa götürürüm. O da çok seviyor.

Kampta tek vazgeçemediğim, yastığımdır. Evden yastık alırsan daha rahat edersin.

-------------

ptesi biz de tatile çıkıyoruz. Fethiye taraflarında olucaz kısmetse. umarım hava da müsaade eder bize.
İnşAllah kamp yaparız eşim cayma moduna girdi zor diyor boşver diyor ben çok istiyorum kendisi şuan 2 gecelik kampa gitti balık tutmak için
Eltimler yaptılar kampta harika vakit geçirmişler

Size de iyi tatiller Fethiye Bodrum çok gitmek istediğim yerler kardeşim her yaz orada yapıyor tatilini

Günaydın Hayırlı Cumalar :KK200:

Bugün dualarımız kabul olsun
@Nihal Shibuya Cookiie Cookiie sağlıkla bebişlerini kucaklarına alsınlar Allahım 🤲🏻
İsteyen herkese versin Yaradan Mevlam

Herkesin evladını kötülüklerden korusun Allahım 🤲🏻

Güzel bereketli bir gün diliyorum 🥰
Aminnn niloyamm rabbim herkesin evladına hayırlı uzun ömürler nasip etsin en başta senin kızcene de 😍🤗
Çok güzel bir gün diliyorum, cumanız mübarek olsun 🍀🌼

Niloya yürüyüşe çıktık biraz. Senin için fotograf çektim 😊

Eklentiler

• F1FD558A-F94D-448B-A6F5-833D1EE3E046.jpeg
    F1FD558A-F94D-448B-A6F5-833D1EE3E046.jpeg
    203 KB · Görüntüleme: 35
  • 95793C7E-99D6-40BF-9AFF-98BEB0F85D1B.jpeg
    95793C7E-99D6-40BF-9AFF-98BEB0F85D1B.jpeg
    200,7 KB · Görüntüleme: 27
  • 22592C65-C7DD-44C1-969C-258FE01DC499.jpeg
    22592C65-C7DD-44C1-969C-258FE01DC499.jpeg
    285,6 KB · Görüntüleme: 29
  • 60DDB802-9321-47B4-AF14-CA973F84DD7F.jpeg
    60DDB802-9321-47B4-AF14-CA973F84DD7F.jpeg
    173,6 KB · Görüntüleme: 28
  • 5DECFC06-1162-4475-A7B6-7E9DBF0309F8.jpeg
    5DECFC06-1162-4475-A7B6-7E9DBF0309F8.jpeg
    298,4 KB · Görüntüleme: 29
  • D9909C72-080A-4DF8-ADF1-F7D1F3169792.jpeg
    D9909C72-080A-4DF8-ADF1-F7D1F3169792.jpeg
    141,6 KB · Görüntüleme: 28
Allahım nasıl güzel manzaralar Yarabbim bittim bittim dur ben de atayım bugün Bursanın başka bir mevkisine gittim yine birazdan kafeye geçeceğim kızım oyun parkında oynarken ben de kahvemi yudumlarım inşallah Eki Görüntüle 2877739
Size de iyi eğlenceler Niloya 🌺 Antalya’nın doğası gerçekten muhteşem ama bugün bir o kadarda cehennem sıcağı var 😕

bizde hep sonbahar havası aynı karadeniz gibi de devamlı yağış var.camları silmiyorum arabayı da yıkatmıyorum aylardır bu yüzden :KK53:
Camları ben de silmiyorum daha 2 gündür yağmıyor 😁ama yağmur havası bu nasıl sıcak var durduğun yerde terliyorsun Ankara aslında tam en sıcak zamanları neden ısınmadı ki

X