🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
@Nihal Shibuya enişteye baya gider demiştin dimi bugün Çanakkaleye gidiyor
Gezmeye mi iş için mi gidecek Niloya? Allah kavuştursun
Arada bir özlem iyidir. Bizde eşimle korona başlayalıdan beri sürekli dip dibeyiz. Bu sezon Türkbükü’nden iş teklifi geldi. Bu seferde hamilesin, aklım sende kalır diye gitmedi

Eklentiler

• IMG_20210624_144246.jpg
    212,4 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20210624_143753.jpg
    193,6 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20210624_143608.jpg
    140,8 KB · Görüntüleme: 27
Cookiie m nerelerdesin huuubir sürü iş yapıyorum sen neler yapıyorsun?
Aaaaaa ohaaaaa resmenn ben kaçırmışım bunuu çok özür dilerim niloşumm. Bu ara kendi topiğim hareketlendi baya. Anca oraya yetişebildim. Birde telefondan uzaklaşma kararı aldım akşamlarıpek girmiyorum.
eeee birde azcık güzel olay oldu şimdilik daha çok yenicik minicik gebeliğim oldu takip ediyorum henüz
Sen neler yapıyorsun

Ciddi misinnnnn bebek mi var

Ciddi misinnnnn bebek mi var
Yaa var ama kanla takip aşamasındayım dün biraz istenilen kadar yükselme olmadı ama farklı laboratuvarlarda yaptırmıştım doktorum farklı yerlerde oynama olur 2 gün sonra aynı yerde birdaha yaptır dedi ama yaptırmıcam çok stres oluyorum kan olayın da haftaya direk doktora gidicem sağlıklıysa gözükür artık

Ayy inşallah canım dua edicem canım ben de Allah sağlıkla nasip etsin inşallah canımmmmm nasıl sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…