🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Öff gelirken aldım ama olmadı ya popoma dapdar geldi
Değiştirsemmi diyorum yoksa diyetime daha çok katlı sağlarmı

Eklentiler

• 65CF28E5-2AC6-4A8C-9339-DB37FDF498C9.jpeg
    94,3 KB · Görüntüleme: 39
Aynen dediklerine katılıyorum eski insanlar çekiyorlarmış güvenceleri yokmuş şimdikiler çekmiyor neden çeksin ki eziyet edeni

Aynen dediklerine katılıyorum eski insanlar çekiyorlarmış güvenceleri yokmuş şimdikiler çekmiyor neden çeksin ki eziyet edeni
Allah herkese vicdan versin. Vicdan sahibi insanlrı karşımıza çıkarsın canım ne diyelim. Valla olmazsa olmaz biter yani. Her gün üzüntü çekeceğine en fazla 1 hafta üzülürsün. Ki eziyet büyük hatalar olan evliliklerde o üzüntü bile olmaz

Bugün 1 alım 1 satış gerçekleştirdim. Bikaç gün dinlenicem diyorum bakalım ama bu akşam biraz çalışmam gerekiyor ilan kontrolü yayınlama aktif etme yapmam lazım ütüyü yapsam yetecek yahu

Bence diyete katkı sağlarben bi tane eşofman altı almıştım sadece L beden kalmış ama popoma öyle dar oldu ki pembeli grili yok ben kiloyu vericem bunu o popoya geçiricem dedim aldım 2 kilo verdim oh mis oluyor

Hangi beden ben bu taba rengini çok seviyorum ben de bu aralar zor tutuyorum kendimi birşey almamak için bugün bizim komşuyu gördüm kadın benden yaşı büyük pazara giderken ki kıyafetini gördüm dedim maskeyi de çeneye indirmiş ruj dudakta kıskançlıktan çatlıcaktım dedim benim gidip alışveriş yapmam lazım kendimi yaşlı gibi hissettim onun yanında

Bence diyete katkı sağlarben bi tane eşofman altı almıştım sadece L beden kalmış ama popoma öyle dar oldu ki pembeli grili yok ben kiloyu vericem bunu o popoya geçiricem dedim aldım 2 kilo verdim oh mis oluyor
Ay bilemedim kız böyle bitane daha var internetten almıştım dar geldi. Dedim zayoflayıp giyerim ama hala tam olarak istediğim şekilde oldurtamadım
Rengine bayıldımmm
Bende çok seviyorum bu renkleri
L beden niloşum rengi tam turuncu aslında taba gibi çıkmış biraz ay aynı şeyi bugün hissettim annemin komşusuyla karşılaştım gözlük falan takmış makyaj falan. Dedim eve gideyimde gözlükleri çıkarayım oldukları delikten

O zaman geri ver boşa dolapta beklemesin

Hangi gözlüğü güneş gözlüğünü mü benim normal gözlüğüm var onu tarz olsun diye kışın takıyorum aslında normalde de takmam lazım ben bugün bu kadını öyle gördüm yeni şeyler alırım ben şimdi kendime

Evet güneş gözlüğü kadın çok cooldu

Eklentiler

• A98A416D-47CB-4BAE-AAA4-9CCF254DAFB4.jpeg
    63,2 KB · Görüntüleme: 23
  • A14BFA43-4C05-4694-85D8-8A87C881B455.jpeg
    55,9 KB · Görüntüleme: 24
Mimariyem bu nasıl güzel bir eser Bize de yolla
Senin Tuniğin rengine mercan diyorlar. Bende bayılırım. Morla da kombini çok yakışıyor.
Ayy hamilesin canım hakkını helal et yollarım tabiki hemen buz torbalarının içinde kargoya veriyim yarın sıcakta bozulabilir te antalyaya kadar
Aa ben düz insan direk turuncu diyorum çok sıcak geliyor bana ama hoşuma gidiyor evet bak morlada güzel olmuş mor pantolonla bende kombinleyim şimdi mor pantolon arıyım kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…