🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben bunu arada kaçırmışım böyle mesajı nasıl kaçırırım ellerinize sağlık canım müthiş ben de böyle ince sararım
Ay bazen kaçıyor niloşum bende diyorum bu kız ne şaşırdım atıyor sağolasınn maharetli hatunsun bende ince sararım ama yerken tombik tombik olanları severim

Evet hayatım kesinlikle mor bir parça bul. İkisi birbirini patlatıyor.
Allah razı olsun teklif etmen yeterli. Çubuk kraker, ayrandan başka bir şey yiyemiyorum zaten. Ama çok güzel yapmışsın. Eline sağlık

Muhteşem yaptım sonra nihal yazmasa görmedim arada kaynamış mesaj suyuna zeytinyağı döküyorsunuz dimi
A onu kaçırmışım bende bak içini hazırlarken koyuyoruz birde pişirirken üzerinde gezdiriyorum canım tencerede
Evet hayatım kesinlikle mor bir parça bul. İkisi birbirini patlatıyor.
Allah razı olsun teklif etmen yeterli. Çubuk kraker, ayrandan başka bir şey yiyemiyorum zaten. Ama çok güzel yapmışsın. Eline sağlık
Bakıcam kesin
8 haftalık olmuş maşallah 1 2 aya geçer inşallah sağolasın canımm
Ben azcık telefon hafızasını silip geleyim çok fena doluyor
Bende uyuyorum iyi geceler canlarımm sabaha görüşmek üzere

İyi geceler canım ben de uyucam birazdan görüşmek üzere inşallah

Aşı yapılan kolum ağrıyor ve içten içten yanıyor. Normalmiş böyle olması. Herkese iyi geceler. Yarın görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…