🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
ben hiç boşan demem ama o konuya dedim kadın iyi dayanmış

Ben de fırına mantar attım çorbamda var yapmam akşama yemek
Mis gibi afiyet olsun
Yıllarca herkesi kandıran özellerde sohbetler eden üye erkek çıkmışözellerde resim istemiş telefon nolarına kadar almış. Ben rastlamadım ama çoğu üyeyi kandırmış pis sapık
Yenimi olmuş

Ben de oluru olmayanlara boşan diyorum ne yani çeksinler mi evlenmek varsa boşanmak da var kimse istemez yuvasını yıkmak
Tabiki evlenmek kadar boşanmakta doğal bişey. İnsanlar neler yaşıyor. Mesela geçenlerde birisi şey dedi bana burdanndeğil normalde. Eskiden hiç böyle değildi işte şimdi kadınlar çalışıyor diye havalandı hemen bişey boşanıyorlar bilmemne. Cümlelerime Allahın cahili iltifatını katmayı çok istemiştim ama yapamadım. Dedimki eskiden kadınların bir güvencesi yoktu aileler daha sertti arkasında durmazdı çalışabilecek meslekleri vs yoktu. Dayağı yiyip oturuyorlardı. Koca dayağoı kaynana dayağı. Çokmu normal çokmu iyi bişry yani. Allah nasip ederse eşime de diyorum oğlumda olsun bir kadına muhtaç yaşamaması gerektiğini öğreticem kendi işini kendi yapacak yemeğini kendisi hazırlayabilrcek her işini görebilecek. Aynı şekilde kızımı da bir erkeğe muhtaç yetiştirmiycem. Böyle bişey varmı yaa. Herkesin hayatı önemli herkes ne zorluklarla büyütüyor evladını elin oğlu gelsin ezsin hırpalasın Kadında sesini çıkaramasın. Kötü evlilikte boşanılsın tabiki. Huzursuz bir evde büyüyen bir çocuk nasıl sağlıklı bir birey olcak sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…