🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hadi gel oyun oynayalım. Şekiller cizicem bunların isimleri var diyorum merak ediyor soruyor anne bunun ismi ne bunun ismi ne ?
Sonra yavaştan hepsini gösteriyorum.
Gidiyor geliyor anne bu neydi diye soruyor söylüyorum.
Surec uzuyor acelemiz yok biz oyun oynuyoruz eğitim eşliğinde.
Sonra ben soruyorum aaa bunun ismi neydi diye o söylemeye başladı şimdi.
En çok sevdiği lamelif söylemesi uzun ya ona çok gülüyoruz

Niloyatospikk

Oraya mı taşınıcaksınız En iyisini yapmışsınız değişiklik olmuştur hem bana hiç değişen bişey olcakmış gibi gelmiyo evdeyim zaten bi annemlere gidemicem. Gittiğim yer bi onlardı bide market
Ah ben ondan daha büyükle içiyorum normalde

Kaş bıyık alındı
Duş alındı
Namaz kılındı
Kur'an okundu
Nemlendiriciler sürüldü.
2 bardak su içildi.

Şimdi yatağıma geçtim uykum var uyuyacağım hadi sizde uyuyunAllah rahatlık versin
Bende yarım saate uyuyorum sahura kalkamıyorum sonra allah rahatlıkversin canımm
Ohhh yikandim pamuk gibi oldum
Ohh bu akşam topikçe misleniyoruz galiba sıhatlar olsunn

Namazlar kılındı, dizi izlendi, şimdi bi yarım saat kitap okuyup uyucam kızlar iyi uykularr diliyorumm Allah rahatlık versin hepimize

Benimde bakım ürünlerinin zamanı geçti yenilerini alıcam ama karar beremiyorum önereceğiniz bişeyler varmı kızlar. Migrosta bioderma mı ne onu alıp alıp geri bırakuyorum her gitmemde bi rosensin toniğini kullanıyorum bu ara düzenli başka sıfır

Yok kuzum orasi surekli yasayabilecegimiz bir yer degil, cocuklarimiz var bizim okul falan zor :)
Bizim ev baya dag basi bir yerde civarda sadece 4 tane ev var ben yalnizken korkarim o derece dusun.

Ama yazin, haftasonlari icin cok guzel ❤ kolum kirik olmasa orda gecirirdim yasagi mesela.

Ben de pek cikmiyorum aslinda ama psikolojik olarak sanirim baski hissettim :)

Köpüs gezdirmek ve market disinda hic bir yere gitmiyorum rutin hayatimda. Ancak bugunki gibi ekstra durumlar cikarsa :)

10900 adim

180 sayfa kitap

Namazlar aksadi, aksayanlar kilindi

Dizi izlendi

Yikanildi

Sinav parlak gecmedi ama bi sekilde gecti :)

Yarin icin plan yapicam simdi :) ne yemek yapsak

Fena bir gün olmamis.

Hee anladımm yazlık gibi. Ay süper ama istanbul yoğunluğundan kaçmaya
Köpüs gezdirmeye çıkabilirsin sanki yalnış olmasın ama geeçn yasaklarda hayvan gzdirmek serbestti diye hatırlıyorum
Ama öyle oluyo o baskıya giriyo insan bide şimdi evde olmayan çalışan kişi evde olcaksa öylede baskı hissediliyo

10900 adim

180 sayfa kitap

Namazlar aksadi, aksayanlar kilindi

Dizi izlendi

Yikanildi

Sinav parlak gecmedi ama bi sekilde gecti :)

Yarin icin plan yapicam simdi :) ne yemek yapsak

Fena bir gün olmamis.
benim aklımda mantı var yaa ama dışarı çıkıp mantıcı bulabilirsem açık. Çıkamaz veya bulamazsam normal sırasında bakliyat vardı kuru falan yaparım

İlk banıysa eğer çok uzun sürmez diye tahmin ediyorum.

Ben namazımı kıldım uyuyacağım inşallah ,gündüz görüşürüz
Bakalım inşallah kuzum.
Hadi iyi uykular canımm bende şimdi kılıcam bekliyorum okunuyor görüşürüzz

Ayy hayvanlar catlar valla cikartmam lazim
Bizde her sabah kalkip ise giden kimse yok, ben istifa ettim calismiyorum, esim hep bilgisayardan... pandemiden bagimsiz olarak böyle calisiyor.

Yine de arada arabayla geziyorduk ya kimseyle iletisim kurmadan cocuklar falan oyalaniyordu iste...

benim aklımda mantı var yaa ama dışarı çıkıp mantıcı bulabilirsem açık. Çıkamaz veya bulamazsam normal sırasında bakliyat vardı kuru falan yaparım

Kendin yapamaz misin aslinda ❤

Ben sinop mantisi seviyorum sık sık yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…