🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
O kdar şey yapıyosunki bi an acaba dedim 😂 yıkanma konusunda niloşa katılıyorum🤭
Çok bile yapıyosunn😍 inşallah bence alırsın pozitif düşünelim öyle enerji yayalım😍
Bi ara ara vermiştim kilo aldım diye yemiyordum özlemişim bu hafta hergün aldım neredeyse bu akşam hesap yapıyorum 2 tl olmuş intense 1 tl de Nescafe etti 3 tl ayda 30 günden 90 TL para yapar bu intense i kesmelisin dedim :KK48:karamelliyi denemedim karamelli bi çikokaya vardı adını unuttum onu sevmemiştim ondan ama burada karamelli intense görmedim ben

Eğer sigAran yoksa boşver yi gitsin😂😂 millet sigaraya veriyo dünya para 😂 karamio mu neydi 😬 bende reklamlarda gördüm😂

Kitap okuyorum
Dizi izliyorum
Yürüyorum

Kolsuz işler müdürü olur benden 😜😜

Mecbur öyle olucak, hava cok sıcakti bugun yikanmam lazim, yikamazsa catliycam.

Kitap okuyorum
Dizi izliyorum
Yürüyorum

Kolsuz işler müdürü olur benden 😜😜

Mecbur öyle olucak, hava cok sıcakti bugun yikanmam lazim, yikamazsa catliycam.
Bence kendine hizmet ettir fırsata dönüştür 😂😂
Nerede yaşıyodunuz burası serindi biraz gerci dışarsınız bilmiyorumevde serindi😂

Bence kendine hizmet ettir fırsata dönüştür 😂😂
Nerede yaşıyodunuz burası serindi biraz gerci dışarsınız bilmiyorumevde serindi😂

Istanbul Suadiye

Çatalca Ormanli köyüne gittik bugun valla yollarda biraz yandik ahahah :)
Trafik de yogundu. Herkes kacma derdinde.

Bizim zorunlu bi durum oldu, benim gitmem sart degildi de son kez gezeyim dedim kapanma öncesi

Akşam da pendike ugramamiz lazimdi.
Boydan boya istanbulu gezdik 🤦‍♀️

Sorma 3 kez yaptık yeniden yeniden daha yapamam dedim almasa mıydım acaba dedim kendi kendime 😂
Yok yok öyle düşünme çok iyi etmişsin.
Dikkat ve odak konusunda çok faydası var puzzle ve benzeri oyuncakların.
Tv ve tlf la dikkat eksikliği yaşanılan bir dönemde puzzle kurtarıcı oluyor.
Bence mutlu olmalısın ilgilendiği için. Hic ilgilenmeyen cocuklar da var

Istanbul Suadiye

Çatalca Ormanli köyüne gittik bugun valla yollarda biraz yandik ahahah :)
Trafik de yogundu. Herkes kacma derdinde.

Bizim zorunlu bi durum oldu, benim gitmem sart degildi de son kez gezeyim dedim kapanma öncesi

Akşam da pendike ugramamiz lazimdi.
Boydan boya istanbulu gezdik 🤦‍♀️
Çok iyi yapmışsınız. Bizim buralara doğru kaçmışsınız bende silivriden 🤣 ormanlı güzel yer.
Bence açık mekanlarda gezmekten bişey olmaz ya uzmanlar bile diyo sonucta ev görüşmesinden daha güvenli biyere gidp temiz hava almak🙄

Çok iyi yapmışsınız. Bizim buralara doğru kaçmışsınız bende silivriden 🤣 ormanlı güzel yer.
Bence açık mekanlarda gezmekten bişey olmaz ya uzmanlar bile diyo sonucta ev görüşmesinden daha güvenli biyere gidp temiz hava almak🙄

Aaa evet yakinina gelmisiz :))

Bizim evin cami acik kalmis 20 gün kalmasin kuş falan girer cikamaz diye kapatmaya gittik kimseyi görmeden geldik😇😇
Esimin online bilgisayar basinda olmasi lazimdi, kardesim araba kullandi ben de arka koltukta yatip kitap okudum en keyifli aktivite ❤

Orda kalmak istedim bu yasakta ama kirik kolla annemin dizinin dibinden ayrilmaya cesaret edemedim.
Ama öyle guzel geldi ki 💚

Bakalim nasil gecicek bu yasak :)

Sağol canımm😍😍 arkadaşlarım almıştı hedaye bunu büyük birZ hep bund içiyorum😂😂
Ben o tarz büyüklükteki ile Türk kahvesi içemiyorum küçük olanlar makbul bana 😅
Tamam canim, Allah kabul eylesin.
Amin canım cümlemizin 8 rekat kıldım 🤩
Allah kabul etsin kızlarr😍 clara clara
Amin canım sağol 🥰
Yok yok öyle düşünme çok iyi etmişsin.
Dikkat ve odak konusunda çok faydası var puzzle ve benzeri oyuncakların.
Tv ve tlf la dikkat eksikliği yaşanılan bir dönemde puzzle kurtarıcı oluyor.
Bence mutlu olmalısın ilgilendiği için. Hic ilgilenmeyen cocuklar da var
Tamam canım bilgilendirmen için teşekkür ederim 3 çocuk annesi olarak tecrübelisindir fikrini önemsiyorum canım o zaman hergün 1 kez yapalım 🥰

Ben o tarz büyüklükteki ile Türk kahvesi içemiyorum küçük olanlar makbul bana 😅

Amin canım cümlemizin 8 rekat kıldım 🤩

Amin canım sağol 🥰

Tamam canım bilgilendirmen için teşekkür ederim 3 çocuk annesi olarak tecrübelisindir fikrini önemsiyorum canım o zaman hergün 1 kez yapalım 🥰
Dua öğretiyor musun kızın hangi yil hangi ay doğumluydu?
Benim ortanca çocukla aynı yaşta diye biliyorum ama ?

Yatsı ve teravih kılındı (8 rekat)
20 sayfa Kuran okundu

Çamaşır dürücem
Kömür maskesi yapıp cilt temizliği ve duş ardından uykum çok gelmezse en az 10 sayfa kitap okumak istiyorum.

Son düzenleme:
Dua öğretiyor musun kızın hangi yil hangi ay doğumluydu?
Benim ortanca çocukla aynı yaşta diye biliyorum ama ?
Şuan babası ile de puzzle yapıyorlar canım 😅

Dua henüz sadece Rabbi Yessiri biliyor Türkçesi ile birlikte ama başlamak istiyorum diyeceğim de aslında ben bunun için kreşe yollamayı düşünüyorum korona engel oldu. Önümüzdeki yıl nasipse geniş kapsamlı bir kreşe göndermek istiyorum temelden eğitim almasını istiyorum bikaç tanıdığım buradaki bi özel anaokuluna yolladılar maşallah bir sürü dua öğrendiler sen öğrettin mi peki ne durumdasınız? Bu konuda kendimi biraz sorumsuz hissediyorum İngilizce'ye daha ağırlık verdim 😔

Şuan babası ile de puzzle yapıyorlar canım 😅

Dua henüz sadece Rabbi Yessiri biliyor Türkçesi ile birlikte ama başlamak istiyorum diyeceğim de aslında ben bunun için kreşe yollamayı düşünüyorum korona engel oldu. Önümüzdeki yıl nasipse geniş kapsamlı bir kreşe göndermek istiyorum temelden eğitim almasını istiyorum bikaç tanıdığım buradaki bi özel anaokuluna yolladılar maşallah bir sürü dua öğrendiler sen öğrettin mi peki ne durumdasınız? Bu konuda kendimi biraz sorumsuz hissediyorum İngilizce'ye daha ağırlık verdim 😔
Ben de bu yıl kreşe yollayacaktm. Dini eğitim veren kresler var. Ama olmadı korana dan dolayi
Ağaç yaşken eğilir anlayışıyla büyütmeye özen gösteriyorum.
Kuran alfabelerini öğrendi.
Devamını getirip getirmemekte kararsızım.
Korana devam ederse onu da ben ustlenicem.
2017 şubat doğumlu.
Dualardan sübhaneke yi çalışıyoruz öğrenmeye çok istekli.
Yavas yavas tüm duayı öğretmek amacım. Tekrarlarla pekiştirmek .

Ben de bu yıl kreşe yollayacaktm. Dini eğitim veren kresler var. Ama olmadı korana dan dolayi
Ağaç yaşken eğilir anlayışıyla büyütmeye özen gösteriyorum.
Kuran alfabelerini öğrendi.
Devamını getirip getirmemekte kararsızım.
Korana devam ederse onu da ben ustlenicem.
2017 şubat doğumlu.
Dualardan sübhaneke yi çalışıyoruz öğrenmeye çok istekli.
Yavas yavas tüm duayı öğretmek amacım. Tekrarlarla pekiştirmek .
Yok ben o konuda kendime güvenmiyorum canım aslında eltimin kızına ben öğretmiştim ama kendi kızıma cesaretim yok seninkiyle ay farkı var aramızda mayıs 2017 bizim de
Benim kız da çok istekli beni de cesaretlendirsen bu konuda mutlu edersin beni ama bu yıl da oyun oynasın deyip zorlamiyorum seneye başlamayı düşünüyorum nasip

Yok ben o konuda kendime güvenmiyorum canım aslında eltimin kızına ben öğretmiştim ama kendi kızıma cesaretim yok seninkiyle ay farkı var aramızda mayıs 2017 bizim de
Benim kız da çok istekli beni de cesaretlendirsen bu konuda mutlu edersin beni ama bu yıl da oyun oynasın deyip zorlamiyorum seneye başlamayı düşünüyorum nasip
Yaşları çok güzel tam oyun yaşı.
Ben de bunu bildiğimden oyunlarla öğretiyorum.
Hem o keyif alıyor hem ben iyi hissediyorum

Kaş bıyık alındı
Duş alındı
Namaz kılındı
Kur'an okundu
Nemlendiriciler sürüldü.
2 bardak su içildi.

Şimdi yatağıma geçtim uykum var uyuyacağım :uykucu:hadi sizde uyuyun😘Allah rahatlık versin 🤲

X