🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugunun hedefleri :

10bin adim

50 sayfa kitap

son sinava girilecek

namazlar aksamayacak

haftalik yemek menusu sistemine geri gecilecek

3 bölüm dizi izlenecek

cocuklarla fransizca calisilacak

bütün ev icin temizlik plani yapilacak, ben cogunu yapamam ama yardimci ablamiz var normalde, yasakta gelmeyecek. Ucu basi kacmadan planlama yapmam lazim.

Su icilecek 2.5 lt

Yogun bir gun olacak haydi bakalim.

Menude domates corbasi, kremali mantarli tavuk, püre, makarna, haydari var. Tabi ki bi de baklava yasli annem ve cocuklar oldugu icin bizde yemek erken pisiyor iftari beklemiyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim diyip basliyorum :)))

Kolay gelsin

Hayvanlarda çocuklarda çatlar valla off inşallah bu son kapanma olur biter gider şu virüs canım
Benim eşim çalışcak haftaya kadar. Dün diyo nasıl olcak bu yasakta bakalım. Dedim sen çalışıyosunki sorun yok. Ben hep evdeyim zaten. Kendimle gayet iyi geciniyoruz diye
Bide öyle bi sorun var bilmiyorum bizde kaç gün evde biyerden sonra birbirimize batıyoruz

yaa hiç denemedim bilmiyorum kii aslında. Sinop mantısını hiç görmedim

Incecik hamuru, cok guzel oluyor. Uzerine de ceviz dökülür netten bak ama iftardan sonra

Bi sorun cikmaz insallah ben de cikarim köpeklerle hergün. Bahane iste Bu sabah ciktim kimse bisey demedi, sormadi.
Benim kucu kucular kendileri gezip dönüyor aslinda ama cins olduklari icin birinin alikoymasindan korkuyorum en kotu ihtimal salarim gezer gelirler

Bi bakıcam
Yok bence sorun yaşamazsın marketler falan hep açık sonucta canım insanlar markete gidiyo ya belirli saatlerde o zaman pek bi sorun olmuyo galiba. Hem daha önce duydum hayvanları gezdirmek içinde izin varmış.
Cinsleri ne

2 akita
1 kuvasz
1 karabas sokaktan gelen bebe :)

4 de esimin cocuklari geldi ahahaha
3 alman kurdu
1 golden

Pesinen yazayim evim bahceli buyuk degil ama az bi bahcem ve geniiissss verandam var verandada takiliyorlar genelde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…