🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Her güne bir intense bunun karamellisi çıkmış bide
Bi ara ara vermiştim kilo aldım diye yemiyordum özlemişim bu hafta hergün aldım neredeyse bu akşam hesap yapıyorum 2 tl olmuş intense 1 tl de Nescafe etti 3 tl ayda 30 günden 90 TL para yapar bu intense i kesmelisin dedim karamelliyi denemedim karamelli bi çikokaya vardı adını unuttum onu sevmemiştim ondan ama burada karamelli intense görmedim ben

Bak onu ben de sevmiyorum eşim Ramazanda coşuyor mübarek sözde bayrama fit girecekti o göbek gidecekti külliyen yalan

Göbek severim, bende olmadigi sürece
Benimkinde de var azcik kiz bosver sefalari olsun, sagliklarini etkileyecek duzeyde degilse tabii

Konforlu oluyor sarilinca falan

O kdar şey yapıyosunki bi an acaba dedim yıkanma konusunda niloşa katılıyorum
Çok bile yapıyosunn inşallah bence alırsın pozitif düşünelim öyle enerji yayalım

Bi ara ara vermiştim kilo aldım diye yemiyordum özlemişim bu hafta hergün aldım neredeyse bu akşam hesap yapıyorum 2 tl olmuş intense 1 tl de Nescafe etti 3 tl ayda 30 günden 90 TL para yapar bu intense i kesmelisin dedim karamelliyi denemedim karamelli bi çikokaya vardı adını unuttum onu sevmemiştim ondan ama burada karamelli intense görmedim ben

Eğer sigAran yoksa boşver yi gitsin millet sigaraya veriyo dünya para karamio mu neydi bende reklamlarda gördüm@Niloyatospikk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…