🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Senle ne güzel tanıştık ben senin yüreğini seviyorum kuzum hissetmişimsen buraya gönlümü almaya gelmiştin seni seviyorum canım
Canım benim valla bende seni çok seviyorum valla çok içten ve samimisin iyikide gelmişim buraya o zaman üzülmüştüm yalnış bişey dedim diye

Canım benim valla bende seni çok seviyorum valla çok içten ve samimisin iyikide gelmişim buraya o zaman üzülmüştüm yalnış bişey dedim diye
O polar don şimdi totomda üşüyorum napiiim ama o yazışma fayda etti gittim o hışımla bir seksuuu iç giyim daha aldım
Gönlün ne kadar inceymiş ki alındığımı düşünüp geldin iyi gelmişsin yaşasınnn

Boşverrr benimde polar çorapla pembe don totomda şuan nasıl rahat ediyosak valla kime ne
Kızz ne iyi yapmışsın benim seksi cicilerim artık olmuyo üstüme ya yenileri almam lazım yada içine girmem lazım
Kimsenin kalbini kırmak istemem kuzum. Özellikle iyi birisi olduğunu hissettiğim kişilerin

Benimkiler de olmazdı evlendiğimde 45 kiloydum şimdi 67

Ben de kızçemle yürüyüşe çıktım kaydırakta bir minnoşcuk buldum hava da ısınmış çok güzel

Eklentiler

• IMG_20210427_115333.jpg
    192,1 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20210427_115323.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20210427_114936.jpg
    333,4 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20210427_113857.jpg
    227,1 KB · Görüntüleme: 21
İçine girmen lazım

Ben de akşama yapmayı düşünüyorum canım kapılara kaldığı yerden devam
Kapılara benimde girişmem lazım aslında uzun süre oldu silmeyeli
Amin canım Allah razı olsun
İsmimiz Muhammed Barış olacak inşallah
Maşallah ismiyle yaşasın inşallah kuzum ismine yakışır bir birey olsun
Nazar nazar
İçine girmen lazım
En mantıklısı bu evett

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…