🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Sen yapacaklarının listesini değil yaptıklarının listesini at buraya o zaman nazar olmaz
Tamam örtmenim öyle yapcam
Kadının yaşı erkeğin maaşı sorulmaz derler ama bence kadının kilosu sorulmazkaç kilosun
Kız sorma sorma o zaman boşverr hiç karıştırmayalım oraları 6lı rakamlara geldiğimde söz söylicem kilomu

Üretim çalışacak diyorlar aynen ama fabrikalar falan herşey çalışıyorsa kime yasak ben onu anlamadım en kalabalık tehlikeli yerler çalışıyor

Üretim çalışacak diyorlar aynen ama fabrikalar falan herşey çalışıyorsa kime yasak ben onu anlamadım en kalabalık tehlikeli yerler çalışıyor
Benim anladığım kadarıyla birtek esnaf çalışmayacakçünkü çevremde kime sorsam çalışıyoruz diyor kim çalışacak kim çalışmayacak anlamış değilim

Benim anladığım kadarıyla birtek esnaf çalışmayacakçünkü çevremde kime sorsam çalışıyoruz diyor kim çalışacak kim çalışmayacak anlamış değilim
Bencede sadece esnaf ve ev hanımlarına yasak gibi görünüyor.. Muhasebeciler mali müşavirler falan herkes çalışıyor

Aynen öyle bilmiyorum ki nasıl birşey bu ay devlet maaş desteğini de çekti bakalım neler olacak
İşyeri sahiplerine birşeyler yapsalarda onlarda maaşları tam ödese bari..
Sigorta devam, vergi devam, kira devam, maaş devam ama işyerleri kapalı yazık gerçekten..
Sigortasız çalışan insanları hiç söylemiyorum Rabbim herkesin yardımcısı olsun

Aynen öyle kardeşim büyük bir sanayide çalışıyor kaç tane fabrika satılık tabelası asmış

Aynen öyle kardeşim büyük bir sanayide çalışıyor kaç tane fabrika satılık tabelası asmış
Artık büyüktede küçüktede dayanacak maddi güç kalmamış gerçekten..
Ne yemek yaptınız arkadaşlar bugün kimse yemekten bahsetmiyor
Benim dünden yemeklerim var bugün sadece tatlı yapıcam hatta kalktım mutfağa geçtim bile

Annem yapti

Mantar corbasi
Kiymali biber dolmasi
Yogurtlu pancar mezesi
Bayat ekmek böregi
Baklava (hazir)

Kizlar selam, karnimda, kasiklarimda acayip sanci var

Biraz ciktik gezdik, poyrazköy var deniz kenari, yolu da cok guzel orman yolu (arabayla, izole sekilde gittik geldik)

Birazdan online sinava giricem.

Baska hic bisey yapmadim, yapmayacagim

Sinavdan sonra uyumayi dusunuyorum.

Geçmiş olsun regl sancısı mi acaba ?
Sınavda başarılar

Eşim işte kendime özel birşey yapmayı düşünmüyorum tarhana çorbası ve salata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…