🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugün dijital detoks yapacağım sadece interneti kapatsam olmayacak bu sefer kızım alacak açacak interneti o yüzden bugün tümden telefonu kapatacağım akşam açacağım çünkü okul var malum bilgilendirme mesajları geliyor.

Merhaba lütfen mesajıma cevap verin

Bu mesajı yazdığım gece 2.30'da telefonumu kapattım aileme önce mesaj attım "bugün dijital detoks yapacağım telefonum kapalı haberiniz olsun" diye bu sefer de kayınpederim aramış sonra eşimi aramış Niloyanın telefonu kapalı ulaşılamıyor diye her neyse ilk günü çok güzel geçti yalnız çok alışmışım hep elim telefona gidecek oldu hayır akşam 9'da biraz bakabilirsin diye kendimi uyardım kızıma da derslerini bitirelim yarım saat oyun oynayacaksın deyip akşam yarım saat verdim dışarı çıkarken de almadım yanıma hatta eşim al internetin kapalı olsun dedi hayır almadım yakın mesafeye gidecek olduğum için gerek yoktu hafta içi de internet sınırı getireceğim kendime son günlerde ekran sürem arttı bunu azaltmayı hedefliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…