🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bende ilk defa sahura kadar uyumadım ben hariç herkes uyumuş🤦saat 5 ten sonra uyudum saat 7:50 de annem aradı ablan doğurmuş diye🤩şimdi tekrar uyuyacağım 😊
Oyyy maşallah ayy ben neden duygulandım ki peki bu kadar sanirim kardeşlik hissinden kaynaklı.
Iyi ki doğmuş bebis.
Hayirli olsun sana da teyzesi ❤💃❤❤:emir_bebek::anne:

Güzel-Bir-Gün-Dilekleri-Resimli-Whatsapp.jpg

Oyyy maşallah ayy ben neden duygulandım ki peki bu kadar sanirim kardeşlik hissinden kaynaklı.
Iyi ki doğmuş bebis.
Hayirli olsun sana da teyzesi ❤💃❤❤:emir_bebek::anne:
Ay teşekkür ederim🤩ablam doğurana kadar uyumayacktım ben uyuduktan 1 saat sonra doğurmuş 😢neyse sonuç çirkin bir oğlan çocuğu 😜😜😜😜

Bende ilk defa sahura kadar uyumadım ben hariç herkes uyumuş🤦saat 5 ten sonra uyudum saat 7:50 de annem aradı ablan doğurmuş diye🤩şimdi tekrar uyuyacağım 😊
Biz uyurken buraların bekciliğinimi yaptın akşam 🤣 Ayy maşallah hayırlısı olsun canım benimm sağlıkla büyüsün minik teyzesinede ailesinede çok hayırlı bi evlat olsun😍 ismi ne oldu 🥰🥰
ramazan dolayısıyla diyeti bıraktım önüme ne glirse yiyorum :KK70:
Benim için ramazan veya normal gün hiç farketmiyo her an diyeti bırakmış durumdayım 😂😂😂

Biz uyurken buraların bekciliğinimi yaptın akşam 🤣 Ayy maşallah hayırlısı olsun canım benimm sağlıkla büyüsün minik teyzesinede ailesinede çok hayırlı bi evlat olsun😍 ismi ne oldu 🥰🥰

Benim için ramazan veya normal gün hiç farketmiyo her an diyeti bırakmış durumdayım 😂😂😂
Gelin diyeti yapıyordum ramazan hürmetine bıraktım 🤣

Ay teşekkür ederim🤩ablam doğurana kadar uyumayacktım ben uyuduktan 1 saat sonra doğurmuş 😢neyse sonuç çirkin bir oğlan çocuğu 😜😜😜😜
Ayy hadi gözünüzaydın 🤩Allah analı babalı büyütsün inşallah
ramazan dolayısıyla diyeti bıraktım önüme ne glirse yiyorum :KK70:
Ben de ben de :KK70:

Ben de 1.000.001.diyetimi de bozduktan sonra salmış durumdayım😂

Çok esti galiba niloş ne sahur duymuşum ne ezan çarptı :KK70: :KK70:

zerree dedi ya ramazandan sonraya bırak diye. Şimdi zaten kapanma var ramazandan sonrada ne olcağı belli olmaz yine kapanma olursa hayal olr demek istedim😬😬

Kızz hemde ne uyumak sormaaa bi uyumuşum bu saatte uyandım :KK70: sana hedeflrime gülme demiştim bak nazar ettin işte bu saatten sonrada anca açar tvyi sihirli annnem izlerim:KK70::KK70::KK70::KK70:
Ben sen girmeyince nerede ki dedim uyumuşsun demek 😅
Amin canım aminnn
günaydınnnn hayırlı sabahlar
Günaydın güzeller 🤩
Günaydınnn canlarımm herkesler uyanmaya başladığına göre 🌺🥰😍😍
Günaydın güzeller🤩

Ben sen girmeyince nerede ki dedim uyumuşsun demek 😅

Amin canım aminnn

Günaydın güzeller 🤩

Günaydın güzeller🤩
Uyumuşum yaa. Bide ayıptır söylemesi bugün orucumda kaldı, sahurda duş alırım demiştim :KK43:
Oysa dün ne hedefler atmıştım buraya sen gülmüştün bana :KK70::KK70:

X