🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bende ilk defa sahura kadar uyumadım ben hariç herkes uyumuşsaat 5 ten sonra uyudum saat 7:50 de annem aradı ablan doğurmuş diyeşimdi tekrar uyuyacağım
Oyyy maşallah ayy ben neden duygulandım ki peki bu kadar sanirim kardeşlik hissinden kaynaklı.
Iyi ki doğmuş bebis.
Hayirli olsun sana da teyzesi ❤❤❤

Oyyy maşallah ayy ben neden duygulandım ki peki bu kadar sanirim kardeşlik hissinden kaynaklı.
Iyi ki doğmuş bebis.
Hayirli olsun sana da teyzesi ❤❤❤
Ay teşekkür ederimablam doğurana kadar uyumayacktım ben uyuduktan 1 saat sonra doğurmuş neyse sonuç çirkin bir oğlan çocuğu

Bende ilk defa sahura kadar uyumadım ben hariç herkes uyumuşsaat 5 ten sonra uyudum saat 7:50 de annem aradı ablan doğurmuş diyeşimdi tekrar uyuyacağım
Biz uyurken buraların bekciliğinimi yaptın akşam Ayy maşallah hayırlısı olsun canım benimm sağlıkla büyüsün minik teyzesinede ailesinede çok hayırlı bi evlat olsun ismi ne oldu
ramazan dolayısıyla diyeti bıraktım önüme ne glirse yiyorum
Benim için ramazan veya normal gün hiç farketmiyo her an diyeti bırakmış durumdayım

Gelin diyeti yapıyordum ramazan hürmetine bıraktım

Ay teşekkür ederimablam doğurana kadar uyumayacktım ben uyuduktan 1 saat sonra doğurmuş neyse sonuç çirkin bir oğlan çocuğu
Ayy hadi gözünüzaydın Allah analı babalı büyütsün inşallah
ramazan dolayısıyla diyeti bıraktım önüme ne glirse yiyorum
Ben de ben de

Ben de 1.000.001.diyetimi de bozduktan sonra salmış durumdayım

Ben sen girmeyince nerede ki dedim uyumuşsun demek
Amin canım aminnn
günaydınnnn hayırlı sabahlar
Günaydın güzeller
Günaydınnn canlarımm herkesler uyanmaya başladığına göre
Günaydın güzeller

Ben sen girmeyince nerede ki dedim uyumuşsun demek

Amin canım aminnn

Günaydın güzeller

Günaydın güzeller
Uyumuşum yaa. Bide ayıptır söylemesi bugün orucumda kaldı, sahurda duş alırım demiştim
Oysa dün ne hedefler atmıştım buraya sen gülmüştün bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…