🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
🤣🤣🤣 söylediğin iyi oldu dur aileden kimsenin dedikodusunu yapmim..
Buluşma falan olurda birden karşımda görümce elti falan görürüm :halay::halay::halay:
Ben de acaba tanıdık biri beni takip ediyor mudur diye merak ediyorum 😅amannn isteyen takip etsin çok da fifi :KK70: yok kız buluşma falan olmaz ya arkadaşlarımla zor buluşur oldum buradan buluşmak hayal gibi birşey

Benim kız peki ona ne demeli bebeklerle oynamıyor işi gücü kepçe ona ekskavatör diyor bi kocaman kepçe var evde 1 çuval da araba dolu ev :KK70:

Benim kız da iş makinalarına aşık işi gücü araba oyuncak mağazasına giriyoruz barbie reyonuna gidiyoruz öyle bakıyor alalım bile demiyor araba reyonuna gidince uuu yarış arabası 😂bu araba sevdası nereden geliyor ben anlamadım 😅şoför mü olacak ne 😅

🥰Kuzucuklar
Valla mı😂 gelsin bizim eve baksana tam kapanma da geldi. Kocaman bir garajimiz var cocuk boyunda artik ev arabadan geçilmiyor bir görsen. Oğlum bisey ister misin deyince araba diyor oyuncak diyor allahim nerelere gitsem..

Valla mı😂 gelsin bizim eve baksana tam kapanma da geldi. Kocaman bir garajimiz var cocuk boyunda artik ev arabadan geçilmiyor bir görsen. Oğlum bisey ister misin deyince araba diyor oyuncak diyor allahim nerelere gitsem..
Ha ha ha bizde de aynı kız çocuğunda böyle araba olsun 😂bizimki bişey istiyor musun deyince araba diyor 😂

Aynen öyle birşeyleri eksiltmeden olmuyor canım az önce temizliği şaha kaldırdım aklıma sen geldin inan ki :KK48:

Banyo wc kapısı silindi bunların çıkışındaki kapı da silindi toplam 3 kapı

Banyo ve çıkışındaki fayans duvarlar yerler dipköşe silindi

Banyo dolabı silindi içi düzenlendi toplandı
Çeşmeler lavabolar yıkandı parlatıldı
Havlular değişti

Balıkların fanusu temizlendi

Namaz Kuran ve kitap okuma şimdi yapılacaklar arasında

💐

Bende istiyorum o aksam enerjisinden maşallah ❤

Çok kızdım uyandırınca 😅
İnan hayali çok güzeldi bee vay be hayalini kurmak da varmış 😔
Hayalde dikkat et çok esmesin rüzgar başın ağrır sizünit ceyran malum 😅
Çok esti galiba niloş ne sahur duymuşum ne ezan çarptı :KK70: :KK70:
Kız o listedekinin hangisi hayal olmaz dedin ben anlamadım yatağa yatıp uyumak mu
zerree dedi ya ramazandan sonraya bırak diye. Şimdi zaten kapanma var ramazandan sonrada ne olcağı belli olmaz yine kapanma olursa hayal olr demek istedim😬😬
Cookiie Cookiie hayali kurarken uyudun mu kızzz? 😅Huuu😅
Kızz hemde ne uyumak sormaaa bi uyumuşum bu saatte uyandım :KK70: sana hedeflrime gülme demiştim bak nazar ettin işte bu saatten sonrada anca açar tvyi sihirli annnem izlerim:KK70::KK70::KK70::KK70:

X