🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Eşim perşembeye kadar birgün köyde kalalım diyo. Kayınvalidemlerde yani. Normalde hiç rahat edemiyorum ama eşim bayadır görüşemiyo ailesiyle bide şimdi 18 gün kapanma var kıyamadım
O zaman gidin canım ne yapacaksın bizimkiler de yazlığa gitmişlerdi tam kapanma falan olur diye geri geldiler başka şehirde çünkü 2 gün zaten çabuk geçer gidin eşin için ben de pek rahat edemiyorum

Benimki de 4.5 yasinda

Kamyon soforu olmak istiyor
Benim kız peki ona ne demeli bebeklerle oynamıyor işi gücü kepçe ona ekskavatör diyor bi kocaman kepçe var evde 1 çuval da araba dolu ev
O hep var zaten inşaatçı, kamyon şoförü vb.. is makinelerine aşık.. ve bende bu modelden 3 tane var o açıdan bize aşçı lazım yaaa.
Benim kız da iş makinalarına aşık işi gücü araba oyuncak mağazasına giriyoruz barbie reyonuna gidiyoruz öyle bakıyor alalım bile demiyor araba reyonuna gidince uuu yarış arabası bu araba sevdası nereden geliyor ben anlamadım şoför mü olacak ne
Kamyon şoförünün nasıl bir albenisi var acaba çocukların gözünde
Kuzucuklar

Banyo wc kapısı silindi bunların çıkışındaki kapı da silindi toplam 3 kapı

Banyo ve çıkışındaki fayans duvarlar yerler dipköşe silindi

Banyo dolabı silindi içi düzenlendi toplandı
Çeşmeler lavabolar yıkandı parlatıldı
Havlular değişti

Balıkların fanusu temizlendi

Namaz Kuran ve kitap okuma şimdi yapılacaklar arasında

O zaman gidin canım ne yapacaksın bizimkiler de yazlığa gitmişlerdi tam kapanma falan olur diye geri geldiler başka şehirde çünkü 2 gün zaten çabuk geçer gidin eşin için ben de pek rahat edemiyorum
2 gün bile değil kuzum yarın akşam 5ten sonra gidicez gece kalıp sabah 6da dönücez
Bende canım gercekten notmalde istemediğimi rahat edemediğimi hep söylerdim ama bu sefer baya uzun süre gitmedi daha da gidemicek ondan bişey diyemedim

Kuzu o listedekiler bizim doğal olarak yaptıklarımız başka şeyler yapalım düşün bakalım ne yapalım hadi
Hayır hayırr benim o saatlerde doğal olarak yaptıklArım yatağa gömülüp rüyalar görmek amaa
Düşüncem başka mesela o saatte bi sahilde yürümek ne güzel olur duu

Hayır hayırr benim o saatlerde doğal olarak yaptıklArım yatağa gömülüp rüyalar görmek amaa
Düşüncem başka mesela o saatte bi sahilde yürümek ne güzel olur duu
Ah ah geçen eşim banyoda duşta gündüz ben de yatağa uzandım hayal kuruyorum hayalim şöyle deniz kenarında şezlonga uzanmışım güneş yüzüme geliyor şapkayı yüzüme kapatmışım şöyle arada serin serinnn esiyor kızçemle de eşim ilgileniyor ben de sefa sürüyorum falan aynen böyle gözlerimi kapattım hayal kuruyorum eşim geldi duştan çıkmış kalk hadi kalk sündükleşme hazırlan çıkalım ya bi hayal kurdurmadın ne güzel hayal sonrası şekerliyordum burda

Yarinin verimli gecme kıstasi; annemi kaslarimi ve biyiklarimi almaya ikna edebilmek veya edememek.
Bu akşam aklıma geldi youtubedan kaş bıyık alma videoları izleyim olmucak böyle dedim kendi kendime cımbızla alabildiğim kadar alıyorum kaç aydır kuaföre gitmiyorum saçlarımı ombre yaptıracaktım ben onu yaptırana kadar sombre çıkmış

Ahhaahhaa yaa yandan da fışır fışır dalga seslerii. Ay ne güzelldi dur uyurken edeceğim hayal bu olsun benimde
Her güzel şeyin sonu olur ya senide eşin uyandırmış rüyadan

Ahhaahhaa yaa yandan da fışır fışır dalga seslerii. Ay ne güzelldi dur uyurken edeceğim hayal bu olsun benimde
Her güzel şeyin sonu olur ya senide eşin uyandırmış rüyadan
Çok kızdım uyandırınca
İnan hayali çok güzeldi bee vay be hayalini kurmak da varmış
Hayalde dikkat et çok esmesin rüzgar başın ağrır sizünit ceyran malum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…