🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kaynanam da gazete kağıdı koyuyordu çok sağlıksız dedim sonra o da havlu peçete koymaya başladı aslen havlu peçete de çok sağlıksız onları beyazlatmak için kullanılan bir madde var aklıma gelmiyor o çok tehlikeli diyorlar

Sen de kitap sipariş vermişsin bundan sonra hergün kitap okuma sayfa sayısı da paylaşalım mı teşvik ederiz birbirimizi

Yaa aslında ne işe yaradığını bilmiyorum canım annemden öyle görmüşüm öyle yapıyorum
Çok güzel olur canım pazartesi gelir inşallah. Benim pdfden de okuduğum var ama çok okuyamıyorum onu ya ekrana bakarak sürekli

Mutfak toplandı cay koyuldu. Dün eşim bana süpriz yapmış pamuk şekeri almış (hiçte sevmem oysa kaç senedir tanıyamamış beni) (he birde dişimin ağrıdığını biliyor)
Dişimden dolayı yemedim dün bugün söylendi
Alayım pammık şekerimi gideyim yanında biraz yiyimde gözü görsün

Ben her gün kitap, dizi ve adım sayısı yazıyorum belki birini tesvik eder diye :)
Bence ramazandan sonra adim da paylasabiliriz, tabii sen uygun gorursen. Eski topiğe yeni adet getirmeyeyim :))

Yorumlara baktim sanirim mai ve siyah bana biraz agir gelir.
Ama Eylul hosuma gitti. Anne Frank'ın hatira defterini alicam bi aklimda o var, sanirim sepete eylulu de eklerim.

Anne frank yillar önce okumustum cok guzeldi, tekrar okumak istedim

E kitap zor oluyor canım ben de denedim de olmadı kitaba dokunmak da çok ayrı bir zevk elimde kaç tane yarım kitap var 3 tanelik bir liste daha hazırladım almamak için zor tutuyorum kendimi evdeki yarımlar bitsin önce

Ben hiçbir şey koymuyorum pilavın üstüne güzel oluyor ama eskilerin vardır bir bildiği nedeni nedir öğreniriz bakalım ben bi kaynanama sorayım ben gittiğimde koydurmuyorum sağlıksız diye kaynanamla azcık atışıyoruz

Ben her gün kitap, dizi ve adım sayısı yazıyorum belki birini tesvik eder diye :)
Bence ramazandan sonra adim da paylasabiliriz, tabii sen uygun gorursen. Eski topiğe yeni adet getirmeyeyim :))
Ay lütfen öyle şeyler söylemeyin ben çok utanıyorum

Adım evet çok istiyorum Ramazanda pek yapamıyorum desem yeridir baş ağrım olacak diye oruçta zorlamamaya çalışıyorum dizi siz paylaşın ben pek izlemiyorum bi Masumlar Apartmanı o da başladı cıvkı çıkmaya eşim izliyor ben de eşlik ediyorum boş vaktim olduğunda kızımdan TV fırsat kalırsa belsegel izlemeyi çok seviyorum

Kitap, adım, dizi ben de belgesel paylaşalım o zaman hem teşvik olur birbirimize

Sevmiyorsan neden aldı ki
Çok severim ben
Eşim de sinir olur ben dışarıda falan yiyince Allahtan şimdi kız yerken ben de yiyorum ses etmiyor

Ramazanda tansiyon seker de dusebilir adim zorlamamak daha iyi. Malum iftardan sonra yasak var.

Ramazandan sonra iyi bir uygulama olur adimlar

Kırmızı oda icimi karartmaya basladi
Masumlar apt ruhumu darlamaya
Camdaki kıza hic dayanamadim

Yasak Elma güzel, bir sey kazandiracak bir dizi degil ama gülmeye eglenmeye goygoya da ihtiyac var. Beni cok güldürüyor valla.

Yasak elma Halit varken hiç kaçırmazdım Halit gitti dizi bir tuhaf oldu açmıyorum gülünç oldu zaten dizi

Doğduğun ev Kaderindir izliyorum şimdi eşim gönül dağını açtı fanatiği gibi resmen eh ben de eşlik ediyorum birazdan yatak odasına kitap okumaya geçerim ben sevmiyorum TV izlemeyi napim bana doğa belgeselleri olacak

O zaman şimdi kitap ve belgesel dizi paylaşıyoruz ama kitap önceliğimiz olsun

Allah kabul etsin canım bugün hiç Kuran okumadım daha
Ramazanda ben de işler falan çok zorlamıyorum
Bende kendi hatimimi okumuyorum canım baktım yetişmicek bıraktım onu artık yavaş yavaş okucam. Dua topiğinden arkadaşlra okuyorum bende
Yorumlara baktim sanirim mai ve siyah bana biraz agir gelir.
Ama Eylul hosuma gitti. Anne Frank'ın hatira defterini alicam bi aklimda o var, sanirim sepete eylulu de eklerim.

Anne frank yillar önce okumustum cok guzeldi, tekrar okumak istedim
Ay inşallah bana da ağır gelmez canım okuyabilirim inşallah anne frankın hatıra defterine baktım bende onu kaydettim alırım diye
Evet canım ya 1 ay olcak 60 lı sayfalardayım daha hiç zevk almıyorum okurken e kitaptan zaten koca gün tel elimizde biraz kitap okurken telden uzak kalıyorum diye seviyorum o yüzden kitabıda telefona sığdıramıcam

bende anneme sorayım bi gidince bakalım neden miş
Sevmiyorsan neden aldı ki
Çok severim ben
Eşim de sinir olur ben dışarıda falan yiyince Allahtan şimdi kız yerken ben de yiyorum ses etmiyor
Sevmediğimi bilmiyo heralde genelde herkes sever ya ondan düşündü galiba
Neyse sevmem yan cebime koy oldu hepsini yiyivermişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…