🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben internetten çok sık alışveriş yapıyorum. Indirim takip ediyorum derken emzirirken teledon elimde hep. Bundan sonra sinirlandiricam bakalim nasil.olacak. uygulama indirdim stay free diye. Bakin isterseniz

Kizlar ya telefon kullanımını da azaltmak için fikirleriniz var mi?
Buna öneri bende alabilirim mesela instagram da birisinde gördüm telefonda en çok neyde zaman geciriyosun. O kişi instagramda geciriyomış mesela bi ara uygulamayı silmiş. Tarayıcıdan girmiş o azaltma sağladımı bilmiyorum ama bu günlerde de şey kullanıyor sanırım. Eşine instagram hesabının şifresini değiştirtmiş kendisi bilmiyo. Günde sadece yarım saat falan eşi giriyomuş hesaba öyle bakıyomuş sonra yine kapatıyonuş.
Ben instahrama falan pek girmez oldum burda daha çok vakit geciriyorum

Aynen öyle ben de eskisi gibi sevmiyorum desem yeridir ama doğup büyüdüğüm şehir gezilecek yeri çok haftasonları gezmek için seçeneği çok olan bir şehir sözde eşim emekli olunca hayalimizde Çanakkale'ye yerleşmek var nasip daha yaşlar 31 36

Evet Çarşamba artık Suriyelilerin mekanı gibi bir yer oldu

Arefe günü bitirsen olur canım

Yaa ben Bursayi cok severim

Ama tabi yaşayan kişinin kriterleri başka, gezmeye geleninki başka oluyor

Eşine mi vermiş şifreyi

Ben internetten çok sık alışveriş yapıyorum. Indirim takip ediyorum derken emzirirken teledon elimde hep. Bundan sonra sinirlandiricam bakalim nasil.olacak. uygulama indirdim stay free diye. Bakin isterseniz
Allahtan alışveriş sitelerini takip etmiyorum mağazadan gidip aldığım bu ay israf gibi geldi bana fuzuli harcamışım gibi buna kısıtlama getirmeyi düşünüyorum fazla para harcıyorum bazen

Benim yok, gercek bir bagimliyim.
Onerisi olan varsa alirim bir dal
Ben şöyle çözüm buldum biraz telefonun internetini kapatıyorum salondaki masaya koyuyorum okuduğum kitabımı da kitaplıkta tutmak yerine koltuğun üzerine koyuyorum gidip geldikçe odada oturdukça telefonu elime almak yerine kitabı alıyorum 1 2 sayfa okuyorum yani telefonu elime alma alışkanlığı yerine kitabı alıyorum Aloben

Gezmeye geleninki nasıl başka oluyor geldiniz mi gezmeye 1 günde bitecek bir şehir değil çok gezilecek yeri var

Cook geldim. Tabi her yerini gezmem mumkun degil ama mudanya, trilye taraflarina en az 5 6 kere gittim.
Uludağa 3 kere gittim
Ulucami, tophane, kozahan, yeşil bence coook guzel :) pandemiden önce cok gelirdik.
Gölyaziya 1 kere gittim
Cumalikizika gittim

Siz devamli yasayan kisiler olarak hastanesi, alt yapisi, nufus ozellikleri, egitim kurumlari, trafigi, is imkanlari her seyine bakiyorsunuz.

Biz geliyoruz off tarih kokuyor beee diyip fotograflari patlatip kestane sekerini alip iskenderi yiyip dönüyoruz

Çok güzel bir hayal aslında ama artık emeklilik hikaye Çanakkaleye yerleşen okadar çok insan varki hiç gidip gezme şansım olmadı orayı..
Çalışırken 6 7 sene önce yani kaç tane müşterimiz evini barkını satıp yerleşti hatta biri küçük bir pansiyon açtı orada, ve anlattıkları şey araba çok nadir kullanıyoruz bisikletle geziyoruz
Bi tanesi özellikle benimle yaşıttı ozaman kız istanbulda evlendi nikahı oldu direk çanakkaleye yerleştiler burda hiç ev falan olmadı yani.
Rabbim hepimize hayırlı olanı nasip etsin tabi sen burda doğup büyüdüysen senin için gitmek zor olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…