🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ne dizi izliyosun canım bende kendime bi türlü dizi bulamıyorum
Elinize sağlık. Allah cümlemizin oruçlarını kabul etsin inşAllah
Sağol canım hepimizin ibadetleri kabul olsun inşallah. Hepimizin ellerine sağlık

Ne dizi izliyosun canım bende kendime bi türlü dizi bulamıyorum

Sağol canım hepimizin ibadetleri kabul olsun inşallah. Hepimizin ellerine sağlık

Outlander, bitirmek üzereyim simdi guzel ama yorucu bir dizi.

Simdi daha cerez bisey ariycam kendime.

Kitap da Afrikali Leo'yu bitirdim.
Saatleri ayarlama enstitusunu okumayi dusunuyorum elimde suan o var okunmamis olarak.

Kutular da var da bu şekilde araç da geçiyor büyük poşet veriyorlar dolduruyorum ayda bir kez de pil atık yağ tarzı almaya geliyorlar

Outlander, bitirmek üzereyim simdi guzel ama yorucu bir dizi.

Simdi daha cerez bisey ariycam kendime.

Kitap da Afrikali Leo'yu bitirdim.
Saatleri ayarlama enstitusunu okumayi dusunuyorum elimde suan o var okunmamis olarak.
Ay evet outlander başlamıştım bende yarım kaldı. Bişeyi bitirememe sorunu var bende ya dikkatim çabuk dağılıyor saatleri ayarlama enstitusunu çok duydum güzel olduğunu bi ara bende alıp okucam canım. Benimde kargoda kitaplar pazartesiye gelir heralde 2 tane türk klasiklerinden sipariş ettim. Dedimmazcık kendi edebiyatımızdan okuyım
Başım ağrıdığı zaman mideme vuruyor ve böyle oluyor
Açlıkta başa vuruyodur bence canım şimdi nasıl yemek yiyince düZeliyomu
Kutular da var da bu şekilde araç da geçiyor büyük poşet veriyorlar dolduruyorum ayda bir kez de pil atık yağ tarzı almaya geliyorlar
Ay çok güzel yaa keşke bizim burayada öyle gelse
O peçetelenen pilav mı
Ellerine sağlık afiyet olsun
Evettt arada bide sarıp sarmalıyorum onu üşümesin diye
Sağolasın canım seninde ellerine sağşık afiyet olsunn

Dizi gercekten karisik, anlamayip tekrar izledigim yerler oldu :) ama isten de ciktigim icin vakit varken izleyeyim dedim, birakmadim. bu sefer citir cerez bisiy izlicem asla böyle biseye girmem ehehehe

Kargodaki kitaplarin hangileri, fikir olusur yazar misin

Olabilir şuan başım ağrıyor ama hafifledi biraz
Çok dayanamazsan bi ağrıkesici al kuzum. Yada bol su iç aslında susuzluktanda ağrıyor
Ben netlikse hiç girmiyırum desem yeridir youtube bana daha güzel geliyo ne arasam bulıyorum
Halid ziya uşaklıgil-mai ve siyah
Mehmet rauf- eylül
Bilmiyorum canım nasıllardır ama bu ara dönemsel şeyler baya ilgimi çekiyo ondan istedim

Migren teşhisi koyulmadı. Yani doktora gitmedim,ama sadece ramazan aylarında 2-3 defa başım şiddetli bir şekilde ağrır ve bazen de böyle mideme vurur. Çok geçmiş olsun
Teşekkürler size de geçmiş olsun. Ben de doktora gitmedim ama bendeki belirtiler o sekilde.

Çok iyi yaabizim burada öyle şeyler yok. Biz kendimiz götürüp veriyoruz. Pilleri de marketlere görüyoruz
Piller için geliyorlar da ben oraya götürmeye üşeniyorum aslında yakın da işte ben de merketlere gittiğimde
Aslında keşke her yerde olsa bu geri dönüşüm çevremiz doğamız için bu çok gerekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…