🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ay hatimi bırakmasaydın mukabele olarak da takip edebilirdin grupta neler okuyorsunuz cüz mü alıyorsunuz

Tamam sen de katıl kitap ısmarlamışsın hergün kitap sayfa sayımızı paylaşalım baız günler az okuyorum bana da teşvik olur

Nemini alsın diye peçete örtüyoruz biz

Maşallah çalışanların hali başka ben bugün hep pinekledim ya
Aksam bulaşığını hallettigime seviniyorum.

Havalar ısındı benim çocuklarin yazdığını kişiliğini ayirmam gerek.
Bugün yapsam mi diyorum.
Namaz kılıp bir kahve içsem o gazla
Bir sürü iş yaparım aslında

Şu sıralar diziler hep böyle,mesela kağıt ev diye bir dizi başladı az biraz izleyelim dedim çok daraldım,çok gerildim izlerken . 3 senedir dizi izlemiyorum bir kırmızı oda güzeldi ama artık ondan da tat alamıyorum .

Havalar bayaa ısındı . Bugün burası 31 dereceydi. Kısa kollu ve ince pijama ile oturuyorum şuan ama hala serinlemiş değilim .

Boncuk ve kumru zamani güzeldi
Evden cikamayan yaslica bi kadin vardi.

Simdi sadi guzel

Turkiye guzeli kadini izleyemiyorum ruhum cekiliyor. Adini bile bilemedim bak simdi, o kadar izleyememisim.
Nazliyla recaide öyleydi.

Boncuk ve kumru zamani güzeldi
Evden cikamayan yaslica bi kadin vardi.

Simdi sadi guzel

Turkiye guzeli kadini izleyemiyorum ruhum cekiliyor. Adini bile bilemedim bak simdi, o kadar izleyememisim.
Nazliyla recaide öyleydi.
Nazlı ve recai den sonra izlemedim . Birde şöyle bir şey duydum,artık yeni olayları kendileri yazıyorlarmış.

Canım kadir gecesine yetiştiremem diye bıraktım şimdilik ama tamamlarım mutlaka yarım kalmaz öyle. Belki haftaiçleri mukabele olarak takip ederim yetişmeye çalışırım ama
Enbiya suresinin son sayfalarını okuyoruz cAnım 1 kişiye 2 kere okuyoruz aynı sayfayı her gün başka kişilere
Katılırım katılırım kuzum çok iyi olur bende genelde okuyorum ama kitap bitince yeni kitaba gecene kadar biraz duraksıyorum

Bende hiç dizileri izlemiyorum bi masumiyeti sevdim onuda 2 3 bölüm sonra sıkılır bırakırım. Biz eski dizilerden izliyoruz genelde eşimle her akşam bir iki bölüm. 7 numarayı izledik bitti şimdi çicek taksiyi 174. Bölümdeyiz bilmem hatırlarmısınız
Eskiler gibi yok güldürüyo reSmen. Şimdiler insanı bunaltıyo gercekten

Evet çok ferah oralar anneme baktık oradan daire ama bize baya uzak kalıyor inan buradaki binaların sıklığından hala sürekli bina yapmalarına sinir oluyorum yeşil Bursa oldu beton Bursa
Bursa çok bozuldu canım beton oldu diyoruz ama diğer şehirler daha fena..
Bursa’nın şöyle kötü bir yanı var gelişmiyor imar olayları ilerlemiyor bu yüzden şehrin büyük bölümü eski yıkık dökük,ve tabi insan olarak çok karışık inanılmaz göç alıyor sanayi şehri olduğu için..
Çarşamba falan biliyorsundur Suriye olmuş resmen,ben artık sevmiyorum Bursa’yı fırsatım olsa taşınır giderim

Icim daraldi
O korseyi ben giymisim gibi nefes alamadim ya

Keyif degil sorun yaratiyor bana bu diziler
Kesinlikle . Ama ülkece dramdan besleniyoruz,ajitasyonlu ağlamaklı dizileri çok seviyoruz o yüzden değişik kurgular izlenmiyor. Ve senaristler de hep bu tarz senaryolar yazıyor çünkü başka türlüsü izlenmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…