🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Korana olunca burası cazip geldi bana.
Dışarı ile iletişim kesilince iyi ki böyle bir yer varmış dedim
Evet çoğu şey sanala geçti. Benim de takip ettiğim bi kaç sayfa var yazamasam da okuyorum falan.
Aslında cebi elimize almasak neler yapacaz da. Ama fazla da büyütmek istemiyorum bu mevzuyu. Alıyosam da alıyorum yani cebi elime.

Mikanı sevmiştim üyeliğini iptal mi etti
Evet iptal etti aşırı telefonla bağlantılı olduğu için sanırım belki kafa dinlemek istiyor olabilir kendisine koronadan kaynaklı fazla telefonla içli dışlı olduğumuzu söyledim öyle karar almış saygı duyarım biraz dinlensin bazen ben de kafamı dinlemek için internetimi kapatıp sessiz sakin oturmak istiyorum

Sağlık olsun. Belki ilerleyen zamanlarda tekrar gelir

Millet watsap instagram storylerine hepsini bakıyor hangi birine yetişeyim yahu belli başlı kişilerinkine bakıyorum tamam sonra aa şu şuraya gitmiş diyorlar aa haberim yok inan ki bakmıyorum ki ben diyorum

Gelir inşallah öğretmenler bunaldı onlara da hak vermek lazım okula gidip ders verirken birden evden online derse geçtiler düzenleri değişti kolay değil
Evet yaa. Bir duyuyorum ki yüz yüze eğitime geçilmiş bir duyuyorum ki online eğitim yok işte haftada 2 gün yüz yüze eğitim falan Allah yardımcıları olsun kolay değil . Ben geçen sene çok zorlandım uzaktan eğitim çok zor ,hem öğretmene hem öğrenciye

Ben bugün yasakları karıştırdım bir ara akşam 9 a kadar sandım marketler kaçta kapanıyor yaşlılar saat kaçta serbest çocuklar her yere giremiyor yanıma alayım mı almayım mı iyice karıştı bir de mutasyonlu çıktı iyice korkar olduk Allahım yardım etsin teyzemden sonra anneme de birşey olacak diye çok korkuyorum ben gitmesem annem ne kadar daha kaçınıcaz diyor bize geliyor kızıma sarılma diyorum sarılıyor

Slm
Yemek çay tatlı olayları bitti mutfak temizlendi
Bulaşık makinası doluydu açtım yıkandı sabah yerleştiririm artık hepsini
2 makina çamaşır vardı katlanacak onları katladım
Yatağa attım kendimi inş erken uyurum çok yorgunum..

Yarın banyo komple temizlenmesi lazım bugün yapmadım çünkü, ve çamaşır yıkarım başka işim yok yarına

Çamaşır katlama ve bulaşık makinesi boşaltma işi çookk zor benim için . Ama diğer tüm işleri severek yaparım

Ben geçen seneden beri haber izlemiyorum hatta internette gördüğüm haberleri de okumuyorum çünkü geçen sene Türkiye de ilk vaka görüldüğünde direkt öleceğim psikolojisine bürünmüştüm . Geçen sene mart ayının 10 unda eve geldim ve ramazan bayramından 1 ay sonra evden çıktım. İlk zamanlar çok korkuyordum sanırım alıştım hastalığa artık aklıma bile gelmiyor

Ben de eskisi gibi değilim ama teyzemi kaybettikten sonra annem için endişelendim

Ben de eskisi gibi değilim ama teyzemi kaybettikten sonra annem için endişelendim
Valla bende bir ara babam için endişeliydim ama maskesiz dolaşmıyor o yüzden onun için de endişelenmiyorummaske ye aşılardan bile daha çok güveniyorum . Çünkü yan etkisi yok vücuduma giren birşey değil .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…