🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Midem de bir sorun yok ama başım çok ağrıdı bugün, ağlaya ağlaya 1-2 kaşık yemek yedim ağrı kesici içtim ama hala başım ağrıyor midem biraz hafifledi. İnşallah kabul olmuştur
Sen adetten sonra ilk oruca başladın ya ilk günü baş ağrısı olmuştur ondan istifra etmiş olabilirsin baş ağrısı yapmış olabilir

Evet yaa malesef çıkmak zor geldi. Un koysam olurmu bilemedim öyle böyle oldu. Sağol canım

Aa fırında ben çok severim canım. Normali o kadar aramamda
Fırında ben de seviyorum teyzem yapıyor çok beğeniyorum ama kasede sütü sevmediğim için yiyemiyorum fırında hiç denemedim ellerine sağlık harika gözüküyor

Yok canım paylaşın helal olsun ne demek benim çok hoşuma gidiyor herkes izin verirse ben de paylaşırım dün mantıyı paylaşmadım canınız çeker diye pişmiş halini paylaşmadım
Benim için hiç bir sorun yok kuzum ben kendim giriyorum yemek sitelerine bakıyorum paylaş sende bende seviyorum dediğin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…