🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
i p e k i p e k çok güzel görünüyordu şekerparen ellerine sağlık
Cookiie Cookiie kendi adıma söyleyim resim beklerim 🤤
Ben geçenlerde un helvası yaptım belki görmüşünüzdür durumlarda. Fırının fişini takmayı unuttum baya bi başında ısınmasını bekledim🤦‍♀️ tabi o sırada üstü kabuk tuttu tam yakamadım🤦‍♀️🤣🤣
image.jpg

Hakkınızı helal edin kızlar 😬😂
Un helvasını nasıl fırında yaptınki fırında oluyormu o 😍

Kızz eline sağlık çok güzel olmuş 😋😋 amann nası güldüm kız un helvası mı yazmışım süt helvası kız hay Allahım :KK70: :KK70: :KK70:
Heee ey Allah bende diyorum bilmediğim bir tatlı galiba😂😂😂 oda güzel oluyor ama. Sütlacta normalde çok gec kızarırdı bu sefer en üste koydum bide sadece ğst açtım fırınca baya çabuk kızardı😂 sağolasın canım keşke yakın olsakta göndersen hepinize 🤗🤗
Fırında yaparken pirinç oranı daha az oluyor dimi hafta süt alınca bide ben yapim 😋😋
Canım isim vermek doğrumudur bilmiyorum ama nefis yemek tariflerinden en üstte çıkan tarifi yaptım😬
Muhteşem görünüyor 👏 afiyet olsun inşallah tadı da çok güzel olmuştur🤲
Sağol canımm inşallah olmuştur. Aklıma düşürdün bu gecede kilolanıcaz🤣🤣🤣
Cookiie Cookiie
Cok güzel olmuş ellerine sağlık.
Bende yapicam bundan.
Sağol canım keşke ikram edebilsem hepinize inşallah tadıda güzeldir ben biraz pirinci az muhallebimsi kıvamda seviyorum ama nişasta olmadığı için oldumu bilmiyorum😬

Az kalmıştı zaten canım inşallah Allah kabul etsin🤲🏼
miğde rahatsızlığınmı var canım eğer öyleyse sahurda miğde koruyucu falan alabilirsin
Midem de bir sorun yok ama başım çok ağrıdı bugün, ağlaya ağlaya 1-2 kaşık yemek yedim ağrı kesici içtim ama hala başım ağrıyor midem biraz hafifledi. İnşallah kabul olmuştur 🤲

Midem de bir sorun yok ama başım çok ağrıdı bugün, ağlaya ağlaya 1-2 kaşık yemek yedim ağrı kesici içtim ama hala başım ağrıyor midem biraz hafifledi. İnşallah kabul olmuştur 🤲
İnşallah canım tansiyonun falanmı oynadı acaba. Daha önceki senelerde tuttuğunda böyle olmuşmuydu

Evet oluyordu . Hatta bir ara rutine bağlamıştı ama onlar sadece kuru öğürtüden ibaretti bugün ilk defa kustum. Tansiyonum yükselmiş olabilir
Miğdenden olabilir canım uzun açlığa dayanamıyo olabilirsin gastrit vs gibi basit şeyler bile rahatsız edici olabilir 🤷🏼‍♀️

X