🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Niloyatospikk
Bende artık senin gibi ocagimin demirlerini telliyorum.
Çizilir diye korkmustum ama öyle bir şey olmadı şükür.
Hep aklıma sen geliyorsun o an
Yok yok birşey olmuyor ben hep telliyorum yağları gidiyor tertemiz benim de mutfağı derli toplu bırakırken bir de avizelere çok dua ediyorum sana bir bilsen bir gün de kapılar silinecek bakalım

Yok yok birşey olmuyor ben hep telliyorum yağları gidiyor tertemiz benim de mutfağı derli toplu bırakırken bir de avizelere çok dua ediyorum sana bir bilsen bir gün de kapılar silinecek bakalım
Yarın kapılara giriselim seninle olur mu ben de yapicam da sıra gelmedi bir türlü

Tamam canım ama seninki de çok güzel görünüyor ellerine sağlık afiyetle yiyin inşallah
Yaptığım yemeği tatlıyı paylaşıp canınızı çektirmek değil amacım yanlışımı öğrenmek onun da açıklamasını yapmak istedim .

Yarın da yesek sekerpare bayatlar mi acaba?
Bende 2 gün sonra sütlaç yapicam firinda üzerini de hafif yakasim var.
Ben yaktımda fotograf atsammı dedim ama kızlar kızarmı bilemedim
Sadece nişasta yoktu evde ya anneme sordum un olurmu diye oda bilemiyorum dedi bende hiçbişey koymadım inşallah güzel olmuştur.
Seninki çok güzel gözüküyor afiyetler olsunn

i p e k çok güzel görünüyordu şekerparen ellerine sağlık
Cookiie kendi adıma söyleyim resim beklerim
Ben geçenlerde un helvası yaptım belki görmüşünüzdür durumlarda. Fırının fişini takmayı unuttum baya bi başında ısınmasını bekledim tabi o sırada üstü kabuk tuttu tam yakamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…