🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Fırında sütlü un helvası yapıyorum da sütlaç yapmadım hiç teyzem yapınca gittiğimde denk gelirse yiyorum 😅
Bak fırında sütlü un helvasınıda hiç yemedim ben bilmiyorum nasıl olduğunu😂
Ben de bilmezdim eşim yeni evliyken köfte tam pişmemiş çiğ çiğ yediydi 😅yapa yapa öğrendim şimdi usta oldun diyor 😅
Bende evliliğimin ilk sabahı sucuklu yumurta yapamamıştım😂 çelik tavada kızgın ateşte yumurta morarana kadar pişirmiştim😂😂😂 sonra yapa yapa öğrendim dediğin gibi bende istediği bi yemeği beceremem diyince senin beceremeyeğin yemek yok diyip gazlıyor 🤣😂🤣
Kızlar iyi geceler internetimi kapatıyorum
Biraz daha kitap okuyacağım. Görüşmek üzere inşallah :KK200:
İyi geceler canım iyi okumalar❤️

Bak fırında sütlü un helvasınıda hiç yemedim ben bilmiyorum nasıl olduğunu😂

Bende evliliğimin ilk sabahı sucuklu yumurta yapamamıştım😂 çelik tavada kızgın ateşte yumurta morarana kadar pişirmiştim😂😂😂 sonra yapa yapa öğrendim dediğin gibi bende istediği bi yemeği beceremem diyince senin beceremeyeğin yemek yok diyip gazlıyor 🤣😂🤣
Kızlar iyi geceler internetimi kapatıyorum

İyi geceler canım iyi okumalar❤️
Ya çok güldürdün beni benim de öyle vukuatlarım var aklıma gelirse yazarım 😅
İnternetimi kapatıyorum dedim gene girdim 😅
Sütlü un helvası yap fırında müthiş çok yaparız biz 🤩👌

Haftada 1 kez yaptığım kömür maskesini yapıp cilt temizliğimi de yapıp bir güzel duş aldım. Yatmadan evvel polar pijamalarımı değil bugün yeni aldığım gecelikleri giydim 😅parfümümü de sıktım hadi azcık sahura kadar uyuma zamanı :KK200:
Not: Kömür maskesini tavsiye ederim yüzü yıkadıktan sonra harika bir yumuşaklık katıyor.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 28
Ya çok güldürdün beni benim de öyle vukuatlarım var aklıma gelirse yazarım 😅
İnternetimi kapatıyorum dedim gene girdim 😅
Sütlü un helvası yap fırında müthiş çok yaparız biz 🤩👌
🤣🤣🤣 yaz yaz bende daha gelirse yazarım😂
İlk fırsatta denicem bende 😍

Haftada 1 kez yaptığım kömür maskesini yapıp cilt temizliğimi de yapıp bir güzel duş aldım. Yatmadan evvel polar pijamalarımı değil bugün yeni aldığım gecelikleri giydim 😅parfümümü de sıktım hadi azcık sahura kadar uyuma zamanı :KK200:
Not: Kömür maskesini tavsiye ederim yüzü yıkadıktan sonra harika bir yumuşaklık katıyor.
Yaa süpersinn ❤️ Nereden aldın kömür maskesini.
Ben gene yatmadan önce dişlerimi fırçalarken kaşlarımın ne kadar güzel çıktığından kendime bahsetmiştin. Azcıj aynaya yaklaştım gördümki pıyıklar da almış başını gitmiş :KK70: :KK70: Eşimin asker arkdaşı gbii hissedip yatağa girdim😂😂😂😂

Ben burdayım ama tıkınmaktan sadece okuyabiliyorum :KK70: :KK70: :KK70:
Ayy çikolata ah ah az önce bir kaşıkladım kocam yeni kavanozu görmesin 😱
🤣🤣🤣 yaz yaz bende daha gelirse yazarım😂
İlk fırsatta denicem bende 😍

Yaa süpersinn ❤️ Nereden aldın kömür maskesini.
Ben gene yatmadan önce dişlerimi fırçalarken kaşlarımın ne kadar güzel çıktığından kendime bahsetmiştin. Azcıj aynaya yaklaştım gördümki pıyıklar da almış başını gitmiş :KK70: :KK70: Eşimin asker arkdaşı gbii hissedip yatağa girdim😂😂😂😂
Watsons ya da gratis ikisinden biri ama tam hatırlamıyorum canım
Kaş bıyık sorma ya kaşları zoraki alıyorum bıyıklara da cımbızla el atıyorum kuaföre gitmeye hiç cesaretim yok böyle vaka sayıları varken uzunca zaman oldu gitmeyeli

Hadi Ya Allah Bismillah de benim yaptığımin 10 mislini yaparsın sen.
Valla ben sabah yapamazsam öğleden sonra eringeclik geliyor.
En verimli saatlerim sabah saatleri 13 ye kadar kamyonu sirtla deseniz sirtlarim ( mübalağa kurbağa gibi mincigim çıkar inanmayın)
Ama öğleden sonra dümdüz yatasım geliyor tavanı izlemek üzere 😆
Benim gibi.
Sabah daha güçlü oluyorum.
İşleri yapayim ki daha sonra rahat rahat yatayim 😁😄😅

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
Hangi gün yapıcan?
Ayni gün yapalım birbirimize danisiklik ederek ben çarşamba günü yapmayı düşünüyorum
Valla kuzum bizim sütçüye belli olmaz ama perşembe felan isterim herhalde yoğurt var daha🥰
Canım isim vermek doğrumudur bilmiyorum ama nefis yemek tariflerinden en üstte çıkan tarifi yaptım😬
Hee tamam canım bende o siteyi kullanıyorum 🤭🤭uygulaması da çok rahat
Midem de bir sorun yok ama başım çok ağrıdı bugün, ağlaya ağlaya 1-2 kaşık yemek yedim ağrı kesici içtim ama hala başım ağrıyor midem biraz hafifledi. İnşallah kabul olmuştur 🤲
Canımm benim geçmiş olsun 🌺🌺
Evlenmeden önce hiç bilmezdim yemek yapmayı valla ordan neye baktıysam tuttu yemekler öğrendim kuzu ordan 🤣🤣
Sorma kız bende çok bilmezdim🤫🤫🤣🤣

X