🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Vestel reklamı çıkıyor tlf kamerası şuan bence klimayı da görüyor TV yi de ayarlardan kapattım ama olmadı vatsap instagram hep kamerayı aç dedi durdu kabul ettim

Bende hiç görmedim mesajı valla
Merhaba nasılsın
İyim bende başlığı sürekli görüyordum. Acaba bende verimli birgün geçirebilir miyim diyordum. Bi cesaretimi topladım geldim
Arada bazen mesajlar kaynıyor ben anlamadım bunu
İyiyim canım sen nasılsın
Oluyor kuzum arada bende bazen görmüyorum sonra diyorum bunu ne ara yazmışlar diye

Hepimiz bir ucundan birşeyler yapmaya çalışıyoruz valla maksat birbirimize motive ve sohbette güzel

Bakalım değişmezse kaynanama geri iade edicem çok beğendim diye verdi sağolsun ama ölmesin çok üzülürüm
İnşallah ölmez ya bekle bakalım yarına toparlar belki kendini
Hepimiz bir ucundan birşeyler yapmaya çalışıyoruz valla maksat birbirimize motive ve sohbette güzel
Valla insanın motivasyona ihtiyacı oluyor gerçekten yoksa kaldı mı kalıyor işler

İnşallah ölmez ya bekle bakalım yarına toparlar belki kendini

Valla insanın motivasyona ihtiyacı oluyor gerçekten yoksa kaldı mı kalıyor işler
Aynen öyle bir kere bıraktımmı bidaha toparlanmıyor. Günlük şunları yapcam bunları yapcam diyip şartlayınca güzel oluyor e birde birbirimizde motivasyonda olunca daha güzel

Aynen öyle bir kere bıraktımmı bidaha toparlanmıyor. Günlük şunları yapcam bunları yapcam diyip şartlayınca güzel oluyor e birde birbirimizde motivasyonda olunca daha güzel
Mutfağı derli toplu bıraktım 5 sayfa kadar kitap okudum yarın daha fazla okumaya gayret edicem inşallah sen de Kuranını okumuşsundur

Mutfağı topladım. Ama kuranım kaldı. Yarına en baş hedef olarak 2 cüz bitirmeyi koyuyorum ilk kalkar kalkmaz nasipse yapıcam. Ama kendim okuyarak 2 cüz bitirmem baya baya zor. O yüzden internetten açıp kurandan takiple yapmayı planlıyorum

2 cüz cidden zor olur istersen takip et ya da 1 cüz yap zorlama kendini

Günaydınnnn herkese Uykumn var uyuyamıyorum
Bugün banyo detaylı temizlenecek
Yemek yapılacak
Balkon yıkanacak
2 makina çamaşır yıkanacak

dinlene dinlene yapıcam akşama kadar anca biter..aralarda tabi oğluşla ilgilenip yemeğine falan yardımcı olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…