🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Günaydınnnn herkese :KK3: Uykumn var uyuyamıyorum
Bugün banyo detaylı temizlenecek
Yemek yapılacak
Balkon yıkanacak
2 makina çamaşır yıkanacak

dinlene dinlene yapıcam akşama kadar anca biter..aralarda tabi oğluşla ilgilenip yemeğine falan yardımcı olurum
Günaydın 🥰çok yorma kendini hamile iken ilk 3 ay önemli çok yorucu ağır iş yapma

Günaydın 🥰çok yorma kendini hamile iken ilk 3 ay önemli çok yorucu ağır iş yapma
Elimden geleni yapıyorum canım dikkat konusunda, Rabbime emanet 🤲
Oğlumda 2 aylık hamileyken ev taşımıştım ayyy ne zordu akşamları eşim gelip yardım ediyordu sadece gündüz hep tek başıma 🥺
Rabbim iyi günde kötü günde insanı yalnız bırakmasın çok zordu

Günaydın cümleten.
Çamaşır katlayan var mu sabah sabah benim gibi.
Bu sefer tersten başladım işlere.
Daha ev supurucem.

Günaydın hanımlar diyecektim ama saate bakınca 🤗ben bu hafta ev temizliği hiç yapmadım süpürge ve tuvalet dışında
* mutfak dolaplarını sildim.
1 Bütün evi süpürelecek
2 Toz alınacak kovaya su yapıp öyle siliyorum her tarafı
3 Yerler silinecek
4 Duşakabin tuvalet lavoba hepsi elden geçecek
Yemeğim var dünden o yüzden rahat yaparım.

Bugün eşim evde ya biraz tembellik olabilir 🤣
Bende de öyle cumartesi pazar evde olduğundan bende kendime tatil veriyorum. 😂 Ama anladımki sanki yalnış yapıyorum dün bi markete cıktı biraz oyalandı uzun sürdü gelmesi o gelene kdar süpür sil banyo temizle vs yaptım. İftara doğru yoruldum diyorumda. Diyorki bana ' sanki ne yapıyosunki koca gün yatıyosun bide yoruluyosun' dedi. :tokat: Bidaha o evdeyken göZüne soka soka yapıcam ne yapcaksam:KK67:
Günaydın mı 🙄gün öğlen olmuş anacım😂 tünaydın 😘
Tünaydın kız tünaydın ben karıştırdımm😂😂😂

Kıyafetler ile çay içiyoruz 😂hala katılamadım. Onun yerine başka işler yaptım . Evimiz müstakil ve bahçeli,evin avlusunda dut ağacı var onun çiçekleri dökülüyor avluyu süpürdüm 😊 parmaklarım su topladı avlu biraz büyük de 🤦evi de süpürecektim ama elektrik yok🤷

Sabahtan bu yana yaptıklarım
Bütün odalari süpürdüm sildim. 👍
Salonda oturma gurubunda yer değişikliği yaptım ( çok seviyorum değişikliği)👍
Iki makina çamaşır katladım. 👍
Çocuklarin öğle yemeğini verdim. 👍
Yatak odasının komidinlerini temizledim. Mis kokulu sprey sıktım hem sildim hem mis gibi koku yayıldı odaya ( güzel kokuya aşığım)👍
Balkonumu yıkadım çektim 👍

Şimdi oturdum dinleniyorum.
Bir saat dinlenip sonra kaldığım yerden devam edicem. 💪
Aksam için bir tatlı yapicam. Yemeğin de adı belli yemeği saat 5 te yapicam. 💪

Kıyafetler ile çay içiyoruz 😂hala katılamadım. Onun yerine başka işler yaptım . Evimiz müstakil ve bahçeli,evin avlusunda dut ağacı var onun çiçekleri dökülüyor avluyu süpürdüm 😊 parmaklarım su topladı avlu biraz büyük de 🤦evi de süpürecektim ama elektrik yok🤷
Oo bir sürü iş yapmışsın avlu süpürme işini çok severim bizim de köyde evin önü öyle süpürgeyle savuttura savuttura süpürüyorum😅

X