🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Valla bende hiç beklemiyordum ama demekki çıkıyormuş. 5 yaşında oğlum var ona hamileyken hiç sorun yaşamamıştım şekerle ilgili.. her hamilelik farklı işte Hoppa
Mevsimi değil ama greyfurt çok iyi geliyor hamilelik şekerine . Yükseldiği zaman greyfurt yerdi yengem hemen normale dönerdi . Birde günde bir defa maden suyu iç . Hem kramplara iyi geliyor hemde bebeğin kemik gelişimi için çok iyi oluyor 👍 benim ablam hamile iken günde 2-3 defa içerdi ve bebek doğduktan çok kısa bir süre sonra kafasını dik tutabiliyordu bunlar hep maden suyundan demişti doktoru👍çok fazla yazmışım 😂

Mevsimi değil ama greyfurt çok iyi geliyor hamilelik şekerine . Yükseldiği zaman greyfurt yerdi yengem hemen normale dönerdi . Birde günde bir defa maden suyu iç . Hem kramplara iyi geliyor hemde bebeğin kemik gelişimi için çok iyi oluyor 👍 benim ablam hamile iken günde 2-3 defa içerdi ve bebek doğduktan çok kısa bir süre sonra kafasını dik tutabiliyordu bunlar hep maden suyundan demişti doktoru👍çok fazla yazmışım 😂
O kramp var ya Allah vermesin yaşama Zerre maden suyu hiç sanmıyorum geçirsin Dr magnezyum vermişti de geçmişti gece uykudan uyandırıyordu

Aaaa maden suyunu içiyorum günde 1 tane sevindim bunu duyduğuma 🤲

Benimde mutfak toplandı
Çay yapmadım bugün şu a101de hemen kullanımlık filtre kahvelerden almıştım ondan yaptım. Cokokreme çilek bana bana yedik😬 onların bulaşıklarınıda yatmadan koyarım makineye
Şimdi sürahim yanında su içiyorum sadece😂
Sabahki yapılacak listemden sadece kuran okumayı yapmadım inşallah bu gece yaparım 🙄

X