🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Valla bende hiç beklemiyordum ama demekki çıkıyormuş. 5 yaşında oğlum var ona hamileyken hiç sorun yaşamamıştım şekerle ilgili.. her hamilelik farklı işte
Mevsimi değil ama greyfurt çok iyi geliyor hamilelik şekerine . Yükseldiği zaman greyfurt yerdi yengem hemen normale dönerdi . Birde günde bir defa maden suyu iç . Hem kramplara iyi geliyor hemde bebeğin kemik gelişimi için çok iyi oluyor benim ablam hamile iken günde 2-3 defa içerdi ve bebek doğduktan çok kısa bir süre sonra kafasını dik tutabiliyordu bunlar hep maden suyundan demişti doktoruçok fazla yazmışım

O kramp var ya Allah vermesin yaşama Zerre maden suyu hiç sanmıyorum geçirsin Dr magnezyum vermişti de geçmişti gece uykudan uyandırıyordu

Aaaa maden suyunu içiyorum günde 1 tane sevindim bunu duyduğuma

Benimde mutfak toplandı
Çay yapmadım bugün şu a101de hemen kullanımlık filtre kahvelerden almıştım ondan yaptım. Cokokreme çilek bana bana yedik onların bulaşıklarınıda yatmadan koyarım makineye
Şimdi sürahim yanında su içiyorum sadece
Sabahki yapılacak listemden sadece kuran okumayı yapmadım inşallah bu gece yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…