🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben sohbetlere katılayım yemek konusu bende şimdilik sıkıntı gebelik şekeri çıktı herşey yasak valla gözümün önünde tatlılar uçuşuyor 🤣 az önce bi kuru kayısı bide kuru incir yedim yok böyle güzellikkkkkk:halay:
İnsülin kullanıyor musunuz ?

Benim amcamın eşin de de hamilelik şekeri vardı doğum yaptıktan sonra tekrar test yapıldı şeker için çok şükür bir sıkıntı çıkmadı eve geldiğinde yatağının yanına bir masa koydular üstü şerbetli tatlı ile doluydu kadın bir ondan bir ondan yiyor bir ondan😂😂
Valla bende kesin öyle olurum Rabbime bin şükür herşey yolunda ilerlesinde dayanırız tatlı krizlerine artık 🙈

Ben sohbetlere katılayım yemek konusu bende şimdilik sıkıntı gebelik şekeri çıktı herşey yasak valla gözümün önünde tatlılar uçuşuyor 🤣 az önce bi kuru kayısı bide kuru incir yedim yok böyle güzellikkkkkk:halay:
Gebelik şekeri erken mi çıkıyormuş ben ilerleyen aylarda çıkıyor sanıyordum

Saksıyı değiştirdim çiçeğe noldu böyle ya ağlıcam şimdi el değiştirdiğini anladı çiçek ne de güzel saksı aldım diye seviniyordum

Eklentiler

• IMG_20210417_204319.jpg
    IMG_20210417_204319.jpg
    123,8 KB · Görüntüleme: 38
  • 201096.jpg
    201096.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 30
X