🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Anladım hakkınızda hayırlısı olsun olmayan aile var mıdır acaba umarım farkına varmıştır hatalarının

Yoktur. Elbet her ailenin kendi sorunları var da bizimkiler biraz köklü, büyük sorunlar. Hayırlısı neyse o olsun. Neyse konuyu dağıtmak istemem. Ben bulaşıklara odaklanayım :)

Eşimle sorunlarımız var bir takım, biraz uzaklaşalım dedik birlikte. Belki iyi gelir diye :)
Size küçük bir tavsiye vereyim olmuyorsa ayrılmak iyidir sanırım biz ayrılmayan anne babanın çocuklarıyız keşke ayrılsalardı diyorum hala ayrılmaları taraftarıyım annemin sonuna kadar arkasındayım

Boşanma davamız var, en son kesin şekilde boşanma konuşması geçti aramızda zaten, çekişmeli davamız. Sonra her şeyi unutup tekrar deneyelim dedik. Olmazsa da ayırırım yolları. Adı üstünde, denemeye karar verdik sadece. Barıştık her şey normal demedik.
Bunu kendisine kesinkes söyledim.

Hakkınız da hayırlısı olsun..

Annem ayrılacaktı erkek kardeşim ayrılırsanız ikinizle de görüşmem dedi ben sonuna kadar ayrılmalarını istiyorum içimdeki sevgi kırıntıları da yok oldu

Annem ayrılacaktı erkek kardeşim ayrılırsanız ikinizle de görüşmem dedi ben sonuna kadar ayrılmalarını istiyorum içimdeki sevgi kırıntıları da yok oldu
Evlilik nasıl bir hak bir tercihse boşanmak öyle bence. Tabi kimse istemez yuvası yıkılsın ama beni ileriye götürmeyen bir ilişkiye bir ömür adamak bana mantıklı gelmiyor

Bugün mutfak dolaplarını silmek istiyorum planım bu mutfak temiz olduğunda içime ferahlık geliyor yine ferahlarım inşallah

İnşallah
Aslında ramazan öncesi tam zamanı, ben de kalktım yavaş yavaş başladım bi makina çamaşır attım, bulaşıkları toparladım. Kahve yaptım, birazdan devam :))

Evet hayırlısı neyse o olsun sizi çok iyi anlıyorum neşeli gibiyim müzik açtım mutfakta ama inanın ağlama modundayım

Okay, madem ağlıyoruz döküyorum her şeyi
Eşim evlendiğimizde bir mesleği falan olmayan bir adamdı. Kurslara yolladım, meslek öğrettim, adam parayı buldu, beni aldattı. Ben bizim çevrede boşanan kadına iyi bakılmadığı için boşanmadım. Ama evlilik hayatı gibi bir şey yok tabi, yıllardır ayrı yaşıyorduk hatta. Ama sorana evliyiz diyorduk. Boşansam ailem başlayacak bana talip bulmaya, görücü bulmaya.
Neyse affedilecek konu değil ama yine de son bir kez denemek istedik. Ben hala seviyorum ama güvenemeyeceğim için muhtemelen bir yere varmayacak. Boşanınca neden son bir şans vermedik diye düşünmektense bu şansı verdim.
Nerden başlıyoruz ağlamaya

Annem alıştı o üzülmüyor o bizim üzülmemize üzülüyor kız kardeşimle biz de anneme üzülüyoruz öyle işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…