🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Sürükleyici değil mi ?

Şu deli manyak don kisot u bile bir haftada bitirdiysem
Ana ya şans taniyabilirim
diye düşündüm ama
Ben kendimi vererek okumadigim için öyle oldu büyük ihtimalle. Sen başla beğenirsen seninde bir şans vereyim

Süpürge yapıldı duşakabinler lavabolar temizlendi. Pİzza yapıldı tavşan örüldü 2 posta çamaşır yerleştirildi. Yarına ütü var küçük kızımı evden çıkarabilsem odasına gircem 2 saate anca çıkarım uyuz yapmıyor bişey.

Ne okuyorsun?
Benimki bitmek üzere yeni kitap seçmeye çalışıyorum.
Beni bekleyen kitaplarım sence yarın hangisine başlayayım?
Benim elimde şuan kaç tane yarım kitap var daldan dala atlıyorum şuan 2 3 tane arasında gidip geliyorum bi ondan bi ondan ama Mutluluk Tuzağını bitirmek önceliğim inşallah

Canım sen çocuklarla nasıl fırsat buluyorsun bunca işe bak şimdi süpürge yapıcaktım kızım başladı araba kaydıralım araba kaydıralım kafamı ütüledi başladım sallıyorum uyutucam dedim böyle yapıyorsun

Büyük olanin eline kitap veriyorum.
Küçüklere de hadi yatın bakim kitap okuyacağım size sizde uyuyun diyorum.
Hep öğle okuyorum farkettiysen işime geliyor.
Biraz büyük tarz dinliyorlar ama badi yerleri bipleyerek okuyorum.

Ay nerde ben kitap okuyacağım yat uyu dicem de dinlicek beni uyudu şükür

Ay nerde ben kitap okuyacağım yat uyu dicem de dinlicek beni uyudu şükür
Kolay olmuyor. Çocuğa diyorum yat uyu .
Anne ben uyumak istemiyorum diyor.
Ama uyuman gerek buyumen gerek diyorum.
Ama ben Küçük kalmak istiyorum diyor.
Benim suratı hayal edersin

Slmlar bugün 6 buçukta uyandık 7de kahvaltı yazırladım. 8de evden çıktım 12ye kadar okuldaydım. Eve dönünce bir şeyler hazırladım yedik. Sonra büyük oğlanla uyumuşuz. O kadar iyi geldi ki

Uyanınca oturma odasının koltuklarının üstünü altını süpürdüm. Oturma odasını süpürdüm. Salon süpürüldü. Çocuklara çorba yaptım. Eşim hamburger yapacak bize. Bizim diyet yalan oldu galiba kimse bahsetmiyor
Yatmadan WC-lavabo yıkarım.
Bulaşık mak. Çalıştırırım.
Çamşır mak. Doldururum.
Nevresim değiştireceğim yarın inşallah. Başka da bir iş yapamam.
Eşim evde olmayacak anca çocuklarla delirmeceler

Evet bu diyette yalan oldu sanki dün gece eve gelince 2 dilim pastayı yutmuş bulunmakla birlikte sabah da 1 dilim baklava daha
Kolay gelsin sana da

Evet bu diyette yalan oldu sanki dün gece eve gelince 2 dilim pastayı yutmuş bulunmakla birlikte sabah da 1 dilim baklava daha
Kolay gelsin sana da
Of niloş 3 kilo almışım ne yapıcaz. Bir kaç elbise aldım geçen sezon sonu. Bu ya da1-2 tane alıp sürekli elbise giyecektim bu yaz ama bu kiloyla hiç güzel durmayacaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…