🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bazen o kadar eriniyorum ki birinin bir hadi demesi beni harekete geçiriyor. Sonu güzel oluyor çünkü.
Başkalarına faydalı olmak sadece davranışla olmaz bazen bir söz bile çok güzel sonuçlar doğurur
Bende öyleydim .aslında temizlik takıntısı olan biriydim sonra bişeyler oldu tersine döndü 2 haftadır sabah kalkar kalkmaz yatakları düzeltiyorum evi havalandırıp koltuk örtüleri toz alma faslı. Sonra evi süpürüp kahvaltıyı öyle yapıyorum silgi işi sonraya kalıyo

Benim mahcup ediyorsun lütfen öyle deme athena ve Dutt onlar benim canlarım mizah topiği var kuzumun ama yetişemiyorum yüreğim onlarla kız müsaade etmiyor tlfna vuruyor fırsat buldukça elime alıyorum az önce de tepemdeydi şimdi banyo yaptırıcam bak dedim kaçtı

Ben de önceden çok temiz durmaya çalışıyordum şimdi sallamıyorum pek

He yaa aslında pratik ama görüntüsü beni gıcık eder. Herif de kaldırır ocağı balkondan atar. O da takıntılı. En iyisi namısımla silerim hergün
Çalışan bayanlar için iyi de yok ben sileyim ocağımı görmeyi seviyorum ben ama onun hiç çizilmemiş gıcır gıcır parlıyor kıyısından açmış ya aklıma bi şarkı geldi açtım yorganı baktım kar gibi kar gibi dur video bulursam atayım

ben narspirini.keşfettim niloş sulandırıp fısfısa koydum her sabah mutfak masası tezgah tezgah arası dolap yüzleri ocak fırın sıkıp siliyorum pırıl pırıla101 de satılıyo .

Silincede parlıyo. Hem ben o parlaklığı görmezsem duramam ne o öyle buruş buruş .

Kız dur kızları uyutuyom dinleyemem . Nolmuş cemileye neresi kar gibi
Bu şarkı bizim burada düğünlerde çalınır genelde
Hani folyoyu kaldırmış azcık ocağı göstermiş ya aklıma bu şarkı geldi şarkıda öyle diyor "açtım yorganı baktım baygın cemilem taze yağmış kar gibi" ocakta tertemiz gıcır gıcır

Amaaaaam folyoya ne hacet ben hergün gıcır gıcır ediyom geri içine m..çılıyo da ayeı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…