🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugün yaptığım işler

Mutfak toplandı
Oturma odası halısı fırçalandı
Oturma odası dipköşe vileda ile değil elimde bezle silindi köşe bucak pislikler yakalandı
11 sayfa Kuran okundu
Şimdi yatak odasını süpürücem
Sonra kitap okuma

Son düzenleme:
Bugün ödev yapamadık anneme gittik akşam yemeğinden önce eve geldik yemek bulaşık sonra çocuklar kendi kendine yapıştırmalı kesmeli birşeyler yaptı. Şu anda tatlı birşeyler yememek için direniyorum yemeden uyursam çok iyi olacak

Günaydın
Kızım her zamanki gibi 9 buçuğa doğru uyandı
Geri dönüşümcüyü bekliyorum 2 haftadır vermedim poşet doldu ağzına kadar
Sonra kahvaltı inşallah güzel bir gün dilerim
Dün yağmurluydu hava bugün günlük güneşlik
Yüreğimize neşe getirsin bu bahar

günaydın , burası yağmur fırtına. 5te uyandı oğlum ara ara daldı tekrar uyandı derken 6 gibi yataktan kalktık çok uykum var

Geri dönüşüm aracını herhalde kaçırdım dedim derkennnn
Osmangazi Belediyesi mahallenizdeki geri dönüşümleri topluyor sesiyle fırladım balkona abeeee dur dur poşet getircem kamyon öyle hızlı geçiyordu ki oh be teslim ettim vatana millete hayırlı olsun

Bir haftadır yoktum evde. 18 yaşındaki yeğenim ile 11 yaşındaki oğlum evi savaş alanına çevirmiş. Nerden başladım, KK'dan :)

Planım;
1. Abur Cubur çöplerini toparla, evi havalandır, çöpleri attır ev ahalisinden birine
2. Bulaşıkları topla diz, evin envai yerinde bardak var.
3. Bavulları aç, evde birikenlerle beraber 4 5 makina çamaşır yıka,
4. Yemek yapma dışardan söyle *_*
5. Alışveriş listesi yap ve sipariş ver.
6. Toz al, evi süpür sil
7. Hazırlaman gereken raporları hazırla, grafikleri çiz. Araman gereken danışanları ara.

Ama ben napıyorum, dizi izliyorum, oyalanıyorum, burdan da sadece 4. madde bana göz kırpıyor. Hadi 5. maddeyi de yapayım hatrı kalır :)) 2/7 iyi oran ne dersiniz hanımlar :)

Hoşgeldiniz

İyi ki fırına gitmişim dağa bir kar yağmış muhteşem Allahım ne güzel güzellikler yaratıyor

Eklentiler

• IMG_20210410_110056.jpg
    122,6 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20210410_110035.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 22
2 de 7 oran az ama

Günaydın.
Bugün az konuşup çok iş yapmak istiyorum.
Oyle bir hava var ki yat hiç bir şey yapma diyen ama onu dinlemicem. ( yağmurlu bir hava)
Biraz önce pencereyi açtım o kadar güzel ki kokusu havanın.
Derin derin nefes alıp içime çektim ciğerlerime kadar hissettim oksijenin dolaşmasıni.
Yağmurlar o kadar güzel dökülüyor ki yere usulca.
İçimden yine uzun uzun şiirler yazdım.
Neyse ben az konuşacaktım sanırım. Bugün akşama kadar yokum.
Akşam gelip neler yaptığımı yazmak istiyorum .
Herkesin günü güzel geçsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…