Nevreste'nin Mutfağı

ne hamarat değilmii on parmağında on marifet inan yirmi parmağı olsa idi o parmaklarda dolu olurdu.
Aynen ,buraları görmesem sadece mod sanıyordum nevresteyi .

Perşembe sohbetim var nevoşum makbule yapıcam senin sunumun hoş olmuştu tarife gelicem inşallah ...

İlk sayfayada hangi yemek kacıncı sayfada iyi olmuş emme tekden o sayfaya gitmek zor pc açıcam

Çok teşekkür ederimBu konu bir ara bayağı aktifti daha sonra tariflerimi tek tek açmaya karar verdim,öyle olunca dağınık oldu..Yine hareketlendirmeye çalışıyorum
Çok güzel olur,bekliyorumSiz benden isteğin ben size link veririm

Teşekkür ederim canım
Evet kayısı çekirdeği veya haşhaşla daha bir güzel oluyor
Bizde çok yapılır
a evet annem haşhaş koyar üzerine, ama nedense ben pek sevmedim haşhaşı, hatta anısı var, çocukluğumda haşhaşlı kömbe yapmıştı annem, çok yemiştim ve gece çok rahatsız etti midemi, ondan sonra haşhaşı hiç yemedim

Haşhaşa küsme anın kötü olmuşÖyle olunca bir daha yiyemezsinBen çok seviyorumAma kömbesini hiç yemedim

Bugün menüm;

Yoğurt çorbası
kabuklu kuru fasulye yemeği
Bulgur pilavı
Salata
Turşu
Ayran

Afiyet olsun

Nevreste canımm ellerine sağlık hepsi birbirinden nefis ve leziz görünüyor mutlaka tariflerinden faydalanacağım Tariflerinden Malatyalı olabileceğini düşündüm, bende malatyalıyım yanılıyor muyum acaba?

K Kazen merhaba bilgece'nin konusundan haberin vardır
Burak bebekle ilgili
İzmir dokuz eylül hastanesinde çalışan var mı? diye toplu mesaj atabilirmisin acaba ? prada çalısşan birini bulsak hem bilgi alabiliriz hem yardımı dokunur
Nevreste kusura bakma ablacım hemencik görür diye buraya yazdım

haberim var ama anne asla destek istemedi benden !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…