Nevreste'nin Mutfağı

@Kazen merhaba bilgece'nin konusundan haberin vardır
Burak bebekle ilgili
İzmir dokuz eylül hastanesinde çalışan var mı? diye toplu mesaj atabilirmisin acaba ? prada çalısşan birini bulsak hem bilgi alabiliriz hem yardımı dokunur:cry:
Nevreste Nevreste kusura bakma ablacım hemencik görür diye buraya yazdım
Önemli değil canım:KK19:O konuyu bende takip ediyorum:KK51:Rabbim şifa versin inşaallah:KK36:

Çok güzel tarifler ellerinize emeğinize sağlık, sıkı takipteyim artık :kk77: biz diyette olsak da misafirlere artık :KK48:

Nevreste Nevreste canım benim ben niye daha önce senin bu enfes topiğini görmedim:KK37: Valla çok enteresan bir üyeyim ben,kaç senelik üyeyim bazı şeyleri daha yeni yeni öğreniyorum ne nerede ,hangi topik hangi başlık altında falan:KK48:Bir yemek tarifi arasam ekonomiden girip siyasetten çıkıyorum:KK70:
Bu bildirim işi çok güzel oldu,bundan sonra bu topiğin sıkı takipçisiyim. adra adra ve sen idolümsünüz:kk77:

Nevreste Nevreste canım benim ben niye daha önce senin bu enfes topiğini görmedim:KK37: Valla çok enteresan bir üyeyim ben,kaç senelik üyeyim bazı şeyleri daha yeni yeni öğreniyorum ne nerede ,hangi topik hangi başlık altında falan:KK48:Bir yemek tarifi arasam ekonomiden girip siyasetten çıkıyorum:KK70:
Bu bildirim işi çok güzel oldu,bundan sonra bu topiğin sıkı takipçisiyim. adra adra ve sen idolümsünüz:kk77:
Canım topiğim bayağı eski aralarda kaynamış olabilir:KK48:Bir zaman sonra tariflerimi dağınık eklemeye başlayınca burası boş kaldı:KK45:Ara ara güncelliyeceğim inşaallah:KK19:Teşekkür ederim canım her zaman bekliyorum:KK36:

Canım topiğim bayağı eski aralarda kaynamış olabilir:KK48:Bir zaman sonra tariflerimi dağınık eklemeye başlayınca burası boş kaldı:KK45:Ara ara güncelliyeceğim inşaallah:KK19:Teşekkür ederim canım her zaman bekliyorum:KK36:
Evet gördüm canım 3 sene önce açmışsın topiği:KK48:Ben her zaman gelirim sen merak etme,sıkı takipçinim artık:KK36:

Oy oy oy bunlar sahane gozukuyor...hamile hamile bunlardan yersem artik cocuk sumocular gibi tobis dogar mi

Ne kadar emek etmişsiniz maşallah hayırlı olsun topiğin

X