Nevreste'nin Mutfağı

Önemli değil canımO konuyu bende takip ediyorumRabbim şifa versin inşaallah

Çok güzel tarifler ellerinize emeğinize sağlık, sıkı takipteyim artık biz diyette olsak da misafirlere artık

Nevreste canım benim ben niye daha önce senin bu enfes topiğini görmedim Valla çok enteresan bir üyeyim ben,kaç senelik üyeyim bazı şeyleri daha yeni yeni öğreniyorum ne nerede ,hangi topik hangi başlık altında falanBir yemek tarifi arasam ekonomiden girip siyasetten çıkıyorum
Bu bildirim işi çok güzel oldu,bundan sonra bu topiğin sıkı takipçisiyim. adra ve sen idolümsünüz

Canım topiğim bayağı eski aralarda kaynamış olabilirBir zaman sonra tariflerimi dağınık eklemeye başlayınca burası boş kaldıAra ara güncelliyeceğim inşaallahTeşekkür ederim canım her zaman bekliyorum

Evet gördüm canım 3 sene önce açmışsın topiğiBen her zaman gelirim sen merak etme,sıkı takipçinim artık

Oy oy oy bunlar sahane gozukuyor...hamile hamile bunlardan yersem artik cocuk sumocular gibi tobis dogar mi

Ne kadar emek etmişsiniz maşallah hayırlı olsun topiğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…