Nevreste'nin Mutfağı

Teşekkürler canım
Canım benim bu takım bayağı eski bir model 15 yıllık vardır

canım bende ondan şaşırdım zaten bunuda annem bi o zamandan yanı ben daha bebeyken almıs ceyıze :)

eşimede dedim oda bak seninkiyle yaşıt dedı bende ona dogru 11 yıllık evli yanı o zaman almıstır dedım

çok güzel ya :)))

Canım 11 yıllık evliyim annem birde evlenmeden çok önce almışÖnceleri çok kullanmadıım şimdi gündelik kullanıyorum

Süper görünüyor canım ellerine emeğine sağlık bu şekerpare o şekerpare degilmi

Selam Nevrestecim,

Bahsettiğim tarifin fotoğrafını çekemedim ama devamlı yapıyoruz. Eğer önceden denemediysen şiddetle tavsiye ederim.

Kaşar Peynirli Sucuk

Tavaya az zeytinyağı konulur. Bol tatlı yeşil biber, bir tane de acı yeşil biber (acı olunca daha lezzetli oluyor) doğranır, hafif kavrulur. Üzerine ince dilimlenmiş sucuk ilave edilir. Hafif kızartılır. Kabukları soyulup dilim dilim doğranış bol miktarda domates ilave edilir, üzerine tuz atılır. Domatesler yumuşayınca üzerine dilimlenmiş kaşar peynirleri dizilir. Tavanın kapağı kapatılır. Ocak kısık ateşe alınır. Peynirler eriyince üzerine pul kırmızı biber ve az miktar karabiber ilave edilir. Kapağı kapatılır. 1-2 dakika sonra servis edilir.

Ayyyy okurken bir hoş oldumSüper tarif ellerine sağlık canım teşekkürler

Canım 11 yıllık evliyim annem birde evlenmeden çok önce almışÖnceleri çok kullanmadıım şimdi gündelik kullanıyorum

ne var yani aynı yeemek takımı bende de var
ben 23 yaşındayım onlar 18

anneme babam evlendiklerinde yemek takımı yok diye babam hediye almış annemde kıyamamıs kullanmaya benim çeyizime koymus bende modası geçse bile yeni oldugundan kıyamadım kullanıyorum hatta arkadaşlarım nerden buldun tarihi eseri diyolar bende anneden kıza geçti bende kızıma vercem dedim

bu konuşmanızı görünce yazmak istedim kusua bakmayın

Ben de seviyorum canımBenim ondan başka 3 takım daha var ama bu tam takım ondan seviyorum

benim eşimde tarihi eser diyor ama hiçte öyle degil ki..gerçekten çok şık değil mi:)

hemde tastamam hepsi var

aslında benim eşim anlamazdıda eski olduğuna o kutusu yokmu ondan çaktı

simdi günlükte 2 takımım var ama ben bunu sevıp kullanıyorum sevindim aynı takımdaş olduğumuza

Ben de şık olduğunu düşünüyorum

Bahsettiğiniz şey bu sanırım:)Ben de çok severim.Yapıp eklemiştim daha önce.Ama çok ekmek yediriyor yahu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…