Nevreste'nin Mutfağı

Çok teşekkürler canım Allah kolaylık versinKorkma canım sende biraz zaman geçince rahatlayacaksın ve 2.3. düşüneceksin onları biraz büyütünce mutfaktan çıkmazsınBen yemek yapmayı seviyorum daha doğrusu beni rahatlatıyor mutlu oluyorum

Başlıklar mı karışmış yahu.Nevreste senin diğer başlığına eklediğimi sanıyordum iftar menüsünü hatlar karışmış yeni farkettim.

Olsun canım hiç farketmez her yere ekle bekliyorum senin güzel sunumlarını

Teşekkür ederim.Her başlığa ekleyince de rahatsız olanlar oluyor.Yani bir kişi dedi şimdiye kadar.Ama herkesin ayrı takipçileri var.Kimse mahrum kalmasın istiyorum sunumlardan:)

EV YAPIYIMI TAVUK DÖNER TARİFİ de benden olsun ablacım

tavuk gögsü
1 sogan
1 diş sarımsak
1 yemek kaşıgı yogurt
1 yemek kaşıgı salça
zeytinyagı
tuz
istediginiz baharatlar

gögüsleri buzlukta 10 15 dk bekletip sertleştirelimki dograması kolay olsun
ve döner gibi ince ince dograyıp bi kaba alalım
üstüne soganı ve sarımsagı rendeleyelim
yag salça yogurt tuz ve baharatlarını ekleyip karıştaralım
en az 1 gece buzdolabında bekletelim
kızgın teflon tavada yada ızgara tava veya ızgarada pişirin çabuk pişiyor zaten önlü arkalı iyice pişirip sıcak servis yapın
*kimisi sadece soganın suyunu kullanıyor ben direk rendeleyip atıyorum içine sadece soganın suyunuda alabilirsiniz size kalmış
*ben eşim olmadıgı için tabaga direk aldım yanına pilav yada patates kızartmasıyla servis ederseniz daha şık olur şimdiden afiyet olsun arkadaşlar

Son düzenleme:
Canım ellerine sağlıkÇok teşekkürler tarif içinPaylaşımlarını bekliyorum

anladım canım ne bileyim yeni yediğin yemeği beğenmeyincede birdaha yemek istemyor insan
çorba yı yaptım çok güzel oldu teşekkür ederim tarif için

Evet cnm acık oluyor bende bundn sora sütü azaltcam. ama salca ekleyınce rengi koyulasıyor yıne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…